Advert

Kamp merkezine dev destek

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar Belediyesi'ne tahsis edilen Saraydüzü mevkiindeki kamp merkezinde incelemelerde bulundu

Kamp merkezine dev destek
Kamp merkezine dev destek Admin
Bu içerik 81 kez okundu.

Bölgede oluşturulacak kamp merkezinin Türkiye’nin ender kros ve kondisyon merkezlerinden biri haline getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, tesisler için harcanacak yatırım bedelinin yarısının Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanacağını müjdeledi. Başkan Zeybek, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun talimatlarıyla 5 milyon liralık bir hibe desteği olacağını söyledi.

AFYON'A YAKIŞACAK 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Burayı içerisinde bungalov evleri, yürüyüş yolları, kros alanları, kamp ve kondisyon merkezleriyle Afyon’a yakışır bir kamp merkezi haline getireceğiz. Gençlik ve Spor Bakanımıza şehrimize yapmış olduğu ziyarette sunmuş olduğumuz projelerden birisi Orman İşletme Müdürlüğünden tahsisini aldığımız 500 bin metrekarelik bu alan. Bölgeyi Spor Kompleksimize kamp yapmaya gelen sporcularımızın ve gençlerimiz için Türkiye’nin ender kros ve kondisyon kamp merkezi haline getirmeyi düşünülüyoruz. Sağolsun Sayın Bakanımız gençliğe ve spora büyük önem veriyor. 10 milyon liralık yatırımın yarısını ‘biz karşılayalım’ dedi. Allah kendisinden razı olsun” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #gençlikvesporbakanlığı #mehmetkasapoğlu #ormanişletmemüdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı
Kabul mektubu geldi
Kabul mektubu geldi