Advert

Esnaf acı içinde

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Mısırlıoğlu esnafın perişan bir durumda olduğunu söyledi

Esnaf acı içinde
Esnaf acı içinde Admin
Bu içerik 56 kez okundu.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, “Malumumuz pandemi illeti her geçen gün artarak devam etmektedir. Ne aşılananların sayıları, nede vefat eden vatandaşlarımızın sayıları ne yazık ki doğru olarak halka aktarılmıyor. Tek adam rejimi rotasından çıkmış, her an bir yere toslamaya hazır bir tren gibi ülkeyi yönetiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği sayılar ile Sağlık Bakanının verdiği sayılar birbirini tutmuyor. Sağlık kuruluşlarının verdiği sayılar ise tam tersi. Açıkçası her kafadan bir yalan ses çıkıyor. Halkla dalga geçiliyor. Muhalefete inat eden zihniyet, hatalarının acısını vatandaşlarından çıkartıyor. Bizden daha kötü olan ülkeler maskelerini atarlarken, biz hala her gün artarak devam eden vefat haberleriyle kahroluyoruz” dedi.

Aciz Bir Yönetim Anlayışı

Başkan Mısırlıoğlu, “Esnaf acı içinde, borcunu ödeyemeyen esnafımız intihar ediyor. İntihar eden esnaflarımızın haberleri yayınlanmaması için yandaş medyaya talimatlar veriliyor. Hangi esnafımızın hangi saatlerde iş yerini açıp açamayacağı konusunda bile tek adam rejimi sapıtmış durumda. Kapalı ve havasız olan AVM’ ler açılırken, havadar ve açık hava olan çay bahçeleri ne hikmetse açılamıyor. Otellerin havuzları ve deniz kenarları serbest olurken, hamam ve kaplıcalar yasağa takılıyor. Bu kadar bilgisiz ve cahilce yönetilen ülkemizde, halkıyla alay eder gibi turisttik yerlerde Türk çalışanlarına aşımızı olduk maskeleri taktırılması, ne kadar aciz yönetildiğimizin belgesidir” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#muhammedmısırlıoğlu #iyiparti #pandemi #salgın #esnaf
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE