Emirdağ’dan İsrail'e kınama

Emirdağ Belediyesi meclis toplantısında, terör devleti İsrail'in, Filistin halkına ve Gazze şeridine yönelik saldırıları kınandı. Yapılan açıklamada, “Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuz bilinmelidir”

Emirdağ’dan İsrail'e kınama
Emirdağ’dan İsrail'e kınama Admin
Bu içerik 69 kez okundu.

Emirdağ Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, başkanlığında gerçekleştirdi. Gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısı öncesi, mecliste grubu bulunan partiler Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda yüzlerce sivilin ölümüne neden olan Terör devleti İsrail'i kınadı.

ASLA YALNIZ DEĞİLDİR

Masum yüzlerce insanın İsrail tarafından katledildiği vurgulanan bildiride, “Emirdağ Belediyesi Meclisinin 17.05.2021 tarihinde yaptığı toplantıda mecliste grubu bulunan üç siyasi partinin ortak teklifi ile terör devleti İsrail her Ramazan-ı Şerif ayında olduğu gibi bu mübarek Ramazan ayında da Filistin halkına zulmünü artırarak sürekli hain saldırılarını masum insanları uçaklardan ve her türlü tahrip gücü yüksek bombardımanlarla sürdürüyor olması nedeni ile; Emirdağ Belediye Meclisince; Terör devleti İsrail’in Filistin’e yapmış olduğu zulümden savaş suçu işlemesine, katliamlarını kadın, çocuk ayırmadan sürdürdüklerine varıncaya kadar her türlü zalimliklerini, vahşi tutumlarını kınayarak tel’in edildi. Emirdağ Belediye Meclisi olarak bu zulme hayır demenin insani ve ahlaki bir tutum olarak tarihe not düşülmesinin ve Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuzun bilinmesi konusunda,oy birliği ile karar verilmiştir” denildi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#emirdağbelediyesi #FİLİSTİN #GAZZE #KUDÜS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı