Advert

27. yıla merhaba

20 Mayıs 1995 tarihinde Afyonkarahisar’da haftalık olarak ilkeli ve tarafsız bir şekilde yayın yapmaya başlayan kısa süre sonra ise günlük olarak yayın hayatına devam eden Gazeteniz ODAK 27. Yıla “Merhaba” dedi

27. yıla merhaba
27. yıla merhaba Admin
Bu içerik 47 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Geride bıraktığımız 26 yıl içerisinde şehrimizin en iyi şekilde isminin duyurulması için gece gündüz demeden görev yapan ODAK Gazetesi’nin tüm çalışanları olarak ilkeli, dürüst, tarafsız bir şekilde şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan il yöneticileri ve okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimizle.  ODAK bu güzel şehre bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada layık olmaya devam edecektir.

Mehmet Zeybek

20 Mayıs 1995 yılında yayın hayatına başlayan Odak Gazetemizin 26. Yılını tamamlayıp 27. Yayın hayatına girmesi nedeniyle gazete çalışanlarımızı kutluyorum. Yayın hayatına başladığı 1995 yılından bugüne, basın meslek ilkeleri doğrultusunda, örnek teşkil eden, mesleki ciddiyet ve hizmet etkinliği içerisinde tarafsız, doğru habercilik yapan Odak Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarına başarılar diler, daha nice yıllara ulaşmanızı temenni ederim.

Burcu Köksal

Afyonkarahisar basınının önde gelen kuruluşlarından Odak Gazetesi'nin etkin ve nitelikli habercilik anlayışı içerisinde ulaştığı 26'ıncı kuruluş yıldönümü kutlar, haberin ve haberciliğin kutsallığına inanan ekibiyle birlikte daha nice yayın yıllarına ulaşmasını temenni ederek, 27'inci yayın yılına başlayan Odak Gazetesi'ne yayın hayatında başarılar dilerim.

Mehmet Taytak

Gazetecilik, toplumun tüm kesimlerini doğrudan ilgilendiren, bilginin her şeyden daha çok önem kazandığı çağımızda irade, emek, gayret, sabır ve cesaret isteyen bir meslektir. Kurtuluşun şehri, Cumhuriyetimizin kazanıldığı topraklarda, demokrasiye, milletimize ve kamuya hizmet etmek için 27 yıldır büyük emek sarf ederek yayın hayatını sürdüren Odak gazetesi Afyonkarahisar’ımızın en önemli kazanımlarındandır. Kuruluşundan bu yana, ilkeli yayıncılığı ile hem yerel hem ulusal basın camiasında kendisine etkin ve saygın bir yer edinmiş Odak Gazetesi'nin 27.yayın yıldönümünü içtenlikle kutlar, İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Güzbey ve Odak Gazetesi'nin tüm çalışanlarına nice başarılı yayın yılları dilerim.

Hüseyin Ceylan Uluçay 

Şehrimizin değerli basın kuruluşlarından olan Odak Gazetesi'nin 26. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. 1995 yılından bugüne kadar aziz milletimizin haber alma özgürlüğüne; doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ederim. Şahsınızda, yazı işleri müdürünüzden, muhabirlerinize, dizgicilerinize ve editörlerinize kadar tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik eder, başarı dolu nice yıllar diliyorum. Odak Gazetesi, Afyonkarahisar yerel basınında birçok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın menfaatlerini gözeterek tutarlı yayınlarıyla aziz milletimizin beğenisini kazanmıştır.>>ODAK HABER MERKEZİ

#mehmettaytak #mehmetzeybek #veyseleroğlu #odakgazetesi #odakgazetesi27yaşında
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı
Kabul mektubu geldi
Kabul mektubu geldi