Advert

ODAK farktır

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren özel, tarafsız haberleriyle fark yaratan ODAK her zaman bir adım önde olmaya devam ediyor

ODAK farktır
ODAK farktır Admin
Bu içerik 71 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir tek ODAK yazdı

Korel Termal Otel’in açılışı için 7 Aralık 2006 tarihinde ilimize gelen ve gününü otelde geçiren dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan bir gün sonra bazı incelemeler ve açılışlarda bulunmak üzere Sandıklı İlçesine gitmişti. Erdoğan, Sandıklı ilçesinde Ulu Camii'nde Cuma namazı kılarken eşi Emine Erdoğan ise yeni doğacak torunu için alışveriş yapmıştı. Bir mağazadan çocuk takımı, patik, zıbın ve tulum gibi kıyafetler alan Emine Erdoğan 119 YTL ödemişİ.

TEBESSÜMLE OKUDULAR

Dükkan sahipleriyle torun sohbeti de yapan Emine Erdoğan, "Cinsiyeti erkek, ismi henüz konulmadı. Bir dedesi Trabzonsporlu öbürü Fenerbahçeli. Ama büyük ihtimalle Tayyip dedesinin takımını tutar Fenerbahçeli olur" demiş ve bu konu ilimizde bir tek ODAK’ta yer almıştı. Erdoğan'ın büyük kızı Esra ile damadı Berat Albayrak'ın bekledikleri bebek ise ay sonunda dünyaya gelmişti. 9 Aralık 2006 tarihinde Korel Termal Otel’in açılışı öncesi dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan ODAK’ta yer alan “Torunu için alışveriş yaptı” haberini tebessüm yaparak okumuşlardı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#receptayyiperdoğan #emineerdoğan #koreltermal #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı
Kabul mektubu geldi
Kabul mektubu geldi