‘ODAK BİR OKULDUR’

ODAK’ın kuruluş yıldönümü nedeniyle görüşlerini aktaran İlimiz Kamu Yöneticileri ve Medya Yöneticilerinin ortak tespiti;

‘ODAK BİR OKULDUR’
‘ODAK BİR OKULDUR’ Admin
Bu içerik 69 kez okundu.

ODAK’ın kuruluş yıldönümü nedeniyle görüşlerini aktaran İlimiz Kamu Yöneticileri ve Medya Yöneticilerinin ortak tespiti;

‘ODAK BİR OKULDUR’

ODAK’ın kuruluşunun 27. Yıldönümü nedeniyle ilimiz yöneticileri birer mesaj yayınlayarak Gazetemizi kutladı. ODAK’ın Afyonkarahisar için önemine vurgu yöneticiler açıklamalarında, “ODAK’ı ilkeli, tarafsız yayınları nedeniyle tebrik ediyoruz” ifadelerini kullandılar. ODAK’ın kuruluş yıldönümünü kutlayan Vali Gökmen Çiçek yayınladığı mesajında, “Gazetenizin kuruluşunun 27. Yılına girmesi nedeniyle şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya’da bir mesaj yayınladı. Sosyal medya hesabından da bir afişle paylaşım yapan ve “Afyon’un Gazetesi 27. Yaşında” diyen Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar'da doğru, ilkeli ve objektif haberlere gündem oluşturan "ODAK"  Gazetesinin 27. Kuruluş yıl dönümünü içten samimî dileklerimle kutlarım. Gazete Sahibi Mehmet Emin Güzbey şahsında yönetimine, çalışanlarına ve tüm paydaşlarına başarılar dilerim” dedi.

YILLARDIR TAKİP EDİYORUZ

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Gazetemizin kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Çoban mesajında, “Gazetecilik mesleğine yakışan habercilik anlayışını takdir ediyorum” ifadelerine yer verdi. Çoban mesajında, “İlimizin dinamik gazetesi, yıllardır ilkeli ve başarılı çalışmalarını takip ettiğimiz Odak’ın kuruluşunun 27. yıl dönümünü kutluyorum” dedi. Çoban mesajında “Gazetecilik mesleğine yakışan habercilik anlayışını takdir ediyorum” ifadelerine yer verdi.

AFYON’UN EN ÖNEMLİLERİNDEN

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ta Gazetemizin kuruluş yıldönümünü yayınladığı mesajıyla kutladı. Prof. Dr. Karakaş, “Afyonkarahisar’ın en önemli gazetelerinden olan ODAK’ın 27. Kuruluş yılını, geçmişten bugüne toplumun haber alma hakkında emeği geçen tüm basın emekçileri ile birlikte kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi. Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürü Ali Aktaş ise yayınladığı mesajında, “Yayın hayatına başladığı 20 Mayıs 1995 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmet yerine getiren Odak Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıl dönümü münasebetiyle kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

SAYGIN BİR YER EDİNDİ

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’da yayınladığı mesajında, “Toplumun tarafsız, özgür haber kaynaklarına sahip olması Demokrasinin sağlıklı işlemesi açısından büyük önem taşımaktadır. İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir.Ülkemizde yaşanan tüm olumsuz şartlara rağmen, Odak Gazetesinin ilkeli ve tarafsız yayın hayatını büyük bir beğeni ve ilgiyle yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz.Kuruluşundan bu yana ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş bulunan Gazetenizin 26. Yaşını tamamlayıp 27. yaşına ulaştığı bu günde, Odak Gazetesinin tüm yönetici ve çalışanlarını kutlar, daha nice başarı dolu yıllara sağlık içerisinde ulaşmasını dilerim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı