Kimler tarafından dolduruldu

Anadolu Ajansı(AA) muhabiri Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye yönelttiği Süleyman Soylu sorusu gündeme oturmuştu. AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven konu ile ilgili açıklamada bulundu

Kimler tarafından dolduruldu
Kimler tarafından dolduruldu Admin
Bu içerik 57 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AA muhabiri Musab Turan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili, bakanlara, “Burada narkobürokrasi ile ilgili iddialar ülkemizi uluslararası alanda zora soktu mu? Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı? 19 yıllık bir toplum hareketi olarak başlayan, milletin teveccühünü kazanan AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu'dan daha mı küçük? Buna ilişkin, çarşıda, pazarda, metrobüste herkes bunu konuşuyor ama sayın bakanlarımız buna ilişkin tek kelime etmiyor. Sayın Pakdemirli Bakanımıza da sorum: Sayın Soylu kabine toplantısında buna ilişkin bir açıklama, savunma yaptı mı? Savunması sizi tatmin etti mi? Sayın Bakanım 3 yaşındaki çocuğumun yüzüne bakarken ben bu maskeli balodan utanıyorum, sizin çocuklarınız yok mu?" sorusunu yöneltmişti. Söz konusu sorunun ardından AA'dan yapılan açıklamada muhabirin işine son verildiği aktarıldı.

KABUL EDİLEMEZ

AK parti İlimiz Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kim tarafından doldurulduğu belli olmayan, Anadolu Ajansı gibi milli mücadelenin sesi olmuş bir ajansın muhabiri vasfını taşıyan bir şahsın devleti ve devletin kurumlarını küçük düşürmek adına sorduğu sorular asla ve asla kabul edilemez.Aslolalan her zaman devlettir.Devletin itibarına kast edenin hangi ünvan ve hangi kadro ve kim olduğunun hiçbir önemi yoktur.Kaldı ki çalıştığı kurumun ilkelerini hiçe sayarak bunu yapan birinin Anadolu Ajansı bünyesinde bile olması kabul edilemez”

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#İbrahimyurdunuseven #akparti #süleymansoylu #musabturan #bekirpakdemirli #mustafavarank
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı