Advert

BİK Müdürü basın ile tanıştı

Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürlüğü'ne atanan Ali Aktaş görev sorumluluk alanında bulunan Afyonkarahisar'daki basın mensupları ile tanışma toplantısında buluştu

BİK Müdürü basın ile tanıştı
BİK Müdürü basın ile tanıştı Admin
Bu içerik 60 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürlüğü görevine yeni atanan Ali Aktaş, Afyonkarahisarlı basın mensupları ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü'nde, CİB Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu'nun ev sahipliğinde düzenlenen tanışma toplantısına BİK Konya Müdürlüğü çalışanlarından Murat Akin ile Afyonkarahisar Merkez ve ilçelerinde görev yapan basın mensupları katıldı.

SON DERECE VERİMLİ ÇALIŞIYORUZ

Pandemi şartları gözetilerek gerçekleştirilen toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, BİK Konya Şube Müdürü Ali Aktaş, "Afyonkarahisar'daki gazetelerimiz ve basın mensuplarımızla son derece verimli çalışmalar yürütüyoruz. Göreve 6 ay önce atanmış olmama rağmen pandemi şartları nedeniyle Afyonkarahisarlı basın mensuplarımızla bir araya gelememiştik. Bugünkü toplantıda mesleğimiz ve sektörümüzle ilgili görüş alış verişinde bulunduk. Ev sahiplikleri nedeniyle kardeş kurumumuz Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın Afyonkarahisar Bölge Müdürümüz Ş. Münire Burcu hanım ve toplantımıza katılan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ederim" dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#aliaktaş #muratakin #afyonkarahisar #pandemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE