Advert

Başkan sahip çıktı

Otistik engelli Hayrunnisa Çal’ın ailesiyle birlikte taksici esnafı ile yaşadığı olayın ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek harekete geçti. Tüm engelli bireylere olduğu gibi Hayrunnisa’ya da sahip çıkan Başkan Zeybek, Hayrunnisa’yı evinde ziyaret etmesi için Zabıta Müdürü Taner Çelik ve ekibini görevlendirdi

Başkan sahip çıktı
Başkan sahip çıktı Admin
Bu içerik 78 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 8 yaşındaki otistik engelli kızına pijama almak için mağaza yakınına aracını park eden aileye taksici esnafı tarafından sözlü tacizde bulunduğu iddiasıyla olay yerinde korkarak krize giren Hayrunnisa Çal’ın gönlünü aldı.Üzücü olayın ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Çal Ailesi’ni ziyaret eden Zabıta Müdürü Taner Çelik ve ekibi, Hayrunnisa ile yakından ilgilenerek olayın takipçisi olduklarını ifade etti. 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Aileye Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in selamlarını ileten Zabıta Müdürü Taner Çelik, yaşanan hadiseden duydukları üzüntüyü dile getirdi. Başkan Zeybek’in her zaman ailenin yanında olduğunu kaydeden Taner Çelik, “Sağolsun Sayın Başkanımız hadiseyi duyar duymaz bizden konunun araştırılmasını ve Hayrunnisa kızımıza her türlü desteğin verilmesini istedi. Bizlerde Zabıta teşkilatı ve Afyonkarahisar Otizm Derneği Başkanı Fatma Kilci Kavas ile birlikte ailemizi ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu ilettik. Bu vesileyle ailemize ve kızımız Hayrunnisa’ya bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletir, her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz” dedi. Hayrunnisa’nın babası Mehmet Ali Çal ise duyarlılığından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #otizmlilerderneği #zabıtamüdürlüğü #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE