Hakan beye en büyük armağan

Oruçoğlu Yağ İSO 500’de daha yukarıya yükseldi;Geçen yıl bugün Dubai’de geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Hakan Agro Yönetim Kurulu Başkanı ve Oruçoğlu Yağ Sahibi Hakan Bahçeci vefatının yıl dönümünde en büyük hediyeyi aldı. Oruçoğlu Yağ İstanbul Sanayi Odası’nın yaptığı İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nda 380’inci sırada yer aldı

Hakan beye en büyük armağan
Hakan beye en büyük armağan Admin
Bu içerik 90 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İstanbul Sanayi Odası’nın yaptığı İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nda Oruçoğlu Yağ Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi büyük bir atılım yaparak 2020 Yılı İlk 500 Sanayi Kuruluşu arasında 380’inci oldu. Oruçoğlu Yağ pandemi nedeniyle birçok firma geriye giderken Oruçoğlu Yağ geçen yıla oranla 49 basamak birden atladı. Oruçoğlu Yağ bir önceki sene 429’uncu sırada yer alıyordu. Bu yükseliş geçen yıl bugün Dubai’de kalp krizi geçirerek 51 yaşında hayatını kaybeden Hakan Agro Yönetim Kurulu Başkanı ve Oruçoğlu Yağ Sahibi Hakan Bahçeci’ye en büyük armağan olarak değerlendirildi. Merhum Bahçeci’nin gözü arkada kalmadı ve firma her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

TEKBAŞ BÜYÜTMEYE DEVAM EDİYOR

İstanbul Sanayi Odası’nın araştırmasında bir önceki yıla göre 49 basamak birden yükselerek 380’inci sırada yer alan Oruçoğlu Yağ Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi emin ellerde faaliyetlerine devam etmekte. Türkiye'de ilk Omega 3 vitaminli ayçiçek yağı üreten Oruçoğlu Yağ bu ürünle World Star ödülünü kazanan ve büyük başarıda emeği olan Oruçoğlu Yağ CEO'su ve Genel Müdürü Rıfat Tekbaş, firmayı daha yukarılara çıkarmaya devam ediyor. Tekbaş önderliğinde ki Oruçoğlu Yağ Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin İSO 500’de yer alması ilimizde de sevinçle karşılandı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#HakanAgro #OruçoğluYağ #HakanBahçeci #ticaret #rıfattekbaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı