Advert

Bir Cumhurbaşkanı gelmedi

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi. Güney seçimlerini değerlendiren Mısırlıoğlu, “Güney’e bir Cumhurbaşkanının gelmediği seçim çalışmalarını birlikte izliyoruz”

Bir Cumhurbaşkanı gelmedi
Bir Cumhurbaşkanı gelmedi Admin
Bu içerik 113 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Güney Beldesinde hafata sonu yapılacak seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Mısırlıoğlu, “AKP’nin daha önce köy yaptığı ve şimdi her türlü hizmetleri vereceğiz dediği, Güney’e bir Cumhurbaşkanının gelmediği seçim çalışmalarını birlikte izliyoruz. AKP her seçimde yaptığı taktikleri Güney Beldesinde de aynen uyguluyor. Güney’i köy eden AKP değilmiş gibi propagandalarla ve milyonlarca liralık seçim yardımlarıyla her koldan saldırmaya devam ediyorlar. Kudüs’deki Müslümanlara yapılan zalimlikleri bile bu seçime bağlamaları tüm Güney Halkını güldürmeye devam ediyor. AKP iktidarında her türlü yoksulluğu bu halk çekerken, yolsuzluklarla yandaşların nasıl zengin olduklarını birlikte görüyoruz. 6 Haziran Seçimlerinde de Güney Halkı AKP’ye tokadını sandıkta indirecektir. Güney Kasabasına bir Havaalanı müjdesi vermedikleri kaldı. Herhalde Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’a geldiğinde Güney Kasabasına Havaalanı müjdesini verecek. Güney kasabasını kapattılar, Yirmi yıldır yapmadıkları hizmeti şimdi yapacağız diye meydanlara çıkıyorlar. Sizler Güney’in 9 yıldır belediye hizmetlerinden mahrum kalmasının müsebbibi değilmisiniz. Bakanlar Güney kasabasına tur düzenler hale geldi. Netenyahu, Biden Güney seçimlerini izliyor. Onlardan medet umar hale geldiniz” dedi.

BAKANLAR TUR DÜZENLİYOR

Başkan Mısırlıoğlu, “Bakanlar Kurulu kabinesi Güney Kasabasına turlar düzenliyor. Bakanların burada siyaset, seçim propagandası yapması için alelacele uydurma temel atma törenleri düzenleniyor. Bütün kamu kurum ve kuruluşları seferber oldu. Üç tane Çam ağacı dikmek için milyarlar harcanıyor. Siz değerli basın mensuplarını Millet Bahçelerini gezmeye davet ediyorum. Halkımızın aklıyla alay ediyorlar. O Milet bahçelerinde kimler oturacak. İşi olmayan vatandaşımız oralarda akşama kadar oturacak, akşam olduğunda ekmek parası cebinde olmadan mahcup bir şekilde evinin yolunu tutacak. Dokunduğunuz her şeyi ilimizden yok ettiniz, Şeker Fabrikası, SEKA, Havaalanı nerede. Vatandaşımız Kütahya’da bulunan ve uçmadığı uçakların parasını yıllarca ödeyecek. Yazık günah değil mi?

ARTIK AFYON UYANDI

“Afyon sokaklarında Üniversite mezunu olup ayakkabı boyacılığı yapan gençlerimiz var” diyen Mısırlıoğlu, “Bu gençlerimizin yüzüne nasıl bakıyorsunuz. Bu güne kadar onlar için ne yaptınız. Artık Afyon uyandı, halk uyandı. Halkımızı aptal yerine koymayın. Milletimiz bir dilim ekmek parası kazanmak için sağlığını hiçe sayar hale geldi. Pandemiyi falan düşünecek hali kalmadı. Artık İstihdam yaratacak projelere ihtiyaç var. Güney seçimlerini kazanarak Cumhurbaşkanından aferin alma derdine düştünüz. Hiç merak etmeyin ilk genel semimde halkımız size sandıkta aferin diyecek. Güney’e gelen bakanlardan bir tanesi bir fabrika temeli atsaydı. Afyonkarahisar’ın sorunları ortada dağ gibi duruyor.İşsizlik, trafik, ekonomi bunların başında geliyor.Hiç bir tanesine el atmıyorsunuz”

>>ODAK HABER MERKEZİ

#muhammedmısırlıoğlu #kudüs iyiparti #güneyseçimleri #seka
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı
Kabul mektubu geldi
Kabul mektubu geldi