Afyon’a 5 destek

2021 Yılı Teknik Destek Programı 2. Dönem kapsamında Zafer Kalkınma Ajansına toplam 38 adet faaliyet başvurusu yapılırken33 faaliyet başarılı bulundu. İlimizden ise 5 başvuruya destek verilmesi kararlaştırıldı

Afyon’a 5 destek
Afyon’a 5 destek Admin
Bu içerik 61 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Zafera Kalkınma Ajansı’ndan yapılan açıklamada, “Teknik Destek Programı kapsamında TR33 Bölgesi’ndeki yerel aktörlerin, Ajansın Sonuç Odaklı Programları (SOP) ve Bölgesel İnsan Kaynakları Geliştirme Merkezi’nin (BİGEM) hedeflerine katkı sağlayacak çalışmaları ile yerel kalkınma fırsatı olarak belirlenen diğer çalışmalarına yönelik eğitim ve danışmanlık desteği sağlanmaktadır.Programa; kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, birlikler, kooperatifler, sivil toplum kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, sanayi siteleri, serbest bölge işleticileri, teknoloji transfer ofisi şirketleri ile teknoloji geliştirme bölgesi, endüstri bölgesi ve iş geliştirme merkezi gibi kuruluşların yönetici şirketleri, kâr amacı güden diğer gerçek ve tüzel kişiler başvuru yapabilirler.2021 TD’nin toplam bütçesi 1 milyon 200 bin TL olup Program 26.12.2021 tarihine dek (bütçenin bu tarihten önce bitmemesi durumunda) başvuruya açık olacaktır” denildi.

İŞTE O FAALİYETLER 

Zafer Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destek Programı 2. Dönem kapsamında yapılan başvuruları değerlendirdi. Buna göre 38 faaliyet başvurusu yapılırken toplam 33 başvuruya destek kararı verildi. Bu kapsamda Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Döngüsel Ekonomide Dijital Çağda Rekabetçilik”, Yerli Yeşil Yeni Soyal Kalkınma ve Bilimsel Araştırma ve Geliştirme Kooperatifinin “Sanayide Kaynak Verimliliği ve Döngüsel Ekonomide Olanak Değerlendirme Çalışması”, Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin “Dijitalde Pazarlıyorum Dünyaya Açılıyorum”, Dazkırı Kaymakamlığının “Dazkırı Yerel Kalkınma İçin hazırlanıyor” ve Afyon-Uşak Zafer Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş.’nin “Teknoloji ve İnovasyon Odaklı Mentörlük Programı” destek alacak.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 
#zaferkalkınmaajansı #BİGEM #endüstri #teknoloji
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı