HOŞGELDİNİZ ENİŞTEEE

Hafta sonu Güney Beldesi’nde yapılacak olan seçim çalışmaları için Afyonkarahisar’a gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu, şehir merkezinde esnafı ziyaret etti

HOŞGELDİNİZ ENİŞTEEE
HOŞGELDİNİZ ENİŞTEEE Admin
Bu içerik 108 kez okundu.

Partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığı binasının açılışı ve Güney Beldesinde hafta sonu yapılacak olan yerel seçim öncesi Afyonkarahisar’a gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, iki günlük programının sonuncu gününde esnafı ziyaret etti. İscehisar İlçesinde düzenlenen programın ardından Kent Merkezine gelen Prof. Dr. Davutoğlu, ikindi namazını İmaret Camiinde kıldı.

KIRAATHANE ESNAFI ZOR DURUMDA

Namaz çıkışında kendisini bekleyen vatandaşlar ile sohbet eden Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, vatandaşların istek talep ve sıkıntılarını dinledi. İmaret Camii yanında bulunan Kıraathane esnafını ziyaret eden Prof. Dr. Davutoğlu, özellikle pandemi döneminde en çok etkilenen esnafın başından kıraathane esnafının geldiğini dile getirdi.  Bu durum karşısında kıraathane esnafı, pandemiden büyük etkilendiklerini söyleyerek, “Burada bulunan dükkan kendimin ama kirada olan arkadaşlarımız var ve şuanda zor durumdalar” dedi.

ASKIDA EKMEK ÖNEMLİ

Daha sonra Tuzpazarı Caddesindeki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen Prof. Dr. Davutoğlu, girdiği bir fırında esnafla sohbet etti. Askıda ekmek için fırıncı esnafına bağışta bulunan Davutoğlu, ekmeklerin vatandaşlara dağıtılmasını istedi. Esnafa hayırlı işler ve bol kazançlı günler dileyen Davutoğlu, “Her zaman esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

ALIŞVERİŞ YAPMAYI İHMAL ETMEDİ

Afyonkarahisarlı vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Davutoğlu, girdikleri her dükkanda esnaf tarafından “Enişte Afyonkarahisar’a hoş geldiniz” diyerek karşılandı. Tuzpazarı Caddesindeki dükkanları tek tek gezen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, buradaki iş yerlerinden alışveriş yapmayı ihmal etmedi. 

ENİŞTEMİZ GELMİŞ

Bazı vatandaşlar araçları ile yoldan geçerken Prof. Dr. Davutoğlu’nu kornalar çalarak “Eniştemiz gelmiş” diyerek sevgi gösterisinde bulundu. Afyonkarahisar’ın en eski turşucularından Hal Turşucusuna giren Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, işletme sahibinden turşunun yapılışı ve püf noktaları hakkında bilgiler aldı. Davutoğlu çifti burada kendisine ikram edilen turşu suyunun tadına baktı.

 

ENİŞTENİN YERİNİ ZİYARET ETTİ

Tuzpazarı Caddesinde bulunan “Eniştenin yeri köfteci Burak usta” dükkanına giren Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, esnaf ile sohbet ettikten sonra dükkan önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Tabelaya bakan ve “Eniştenin yeri köfteci Burak usta” yazısını gören Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, esprili bir şekilde “Evlendiğimde bu dükkana ortaktım ama sonra Burak ustamıza devir ettim” demesi vatandaşları gülümsetti.

 

GURBETÇİ VATANDAŞLAR İLE SOHBETTİ

Tuzpazarı Caddesindeki esnafın ardından Uzun Çarşıya geçen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, sarraf ve kuyucu esnafı ile bir araya geldi. Buradaki işyerlerini gezen Davutoğlu, kendisini bekleyen vatandaşlar ile uzun süre sohbet ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Gurbetçi vatandaşlar ile sohbet eden Davutoğlu, gurbetçi vatandaşlara kazasızca bir tatil yapmalarını temenni etti.

 

EMNİYET ve BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu, Afyonkarahisar programında kendisini takip eden emniyet ve basın mensuplarına teşekkür etti. Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu’na Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ile parti yönetimi eşlik etti. >>HABER-FOTOĞRAF GÖKHAN KOCAASLAN

#saredavutoğlu #ahmetdavutoğlu #esnaf #gelecekpartisi #güneybeldesi #seçim #ziyaret
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı