Advert

GÜZEL BİR BİRLİKTELİK VAR

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar İlçesi ziyaretleri kapsamında Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’yı makamında ziyaret etti

GÜZEL BİR BİRLİKTELİK VAR
GÜZEL BİR BİRLİKTELİK VAR Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve belediye meclis üyeleri Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ve beraberindeki heyeti belediye hizmet binası önünde karşıladı. Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e çiçek takdim etti. Ziyarette, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek, İl genel meclis üyeleri ve beraberindeki heyet eşlik etti.

DİNAR’A HİZMET EDİYORUZ

Ziyarette bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “İlçemize ziyaretleri kapsamında belediyemize ziyarette bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek her zaman bizlere destek oluyor. İlçemize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin önderliğinde başlatılan Cumhur İttifakını Dinarımızda birlik ve beraberlik içerisinde devam ettiriyor Dinar’ımıza en iyi şekilde hizmet ediyoruz. Rabbim Cumhurbaşkanımıza ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye sağlıklı ömürler versin” dedi.

DİNARIMIZIN YANINDAYIZ 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise, “Dinarımızda Belediye Başkanı olarak seçilen Başkanımız Nihat Sarı’ya ve AK Parti İlçe Başkanı olarak seçilen İdris Er’e hayırlı olsun ziyaretimiz kapsamında Dinar Belediyemizdeyiz. Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya misafirperverlikleri dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Dinarımızda Cumhur ittifakı olarak çok güzel bir birliktelik var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin başlatmış olduğu bu birlikteliği Rabbim daim eylesin. Her zaman Dinar ilçemizin yanındayız” dedi. Daha sonra Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Suçıkan minyatürü hediye etti. Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #nihatsarı #receptayyiperdoğan #idriser #şuayyupçiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE