Bakan Soylu Afyon'da

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere sabah saatlerinde Afyonkarahisar’a geldi. Vali Gökmen Çiçek, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla karşılandı

Bakan Soylu Afyon'da
Bakan Soylu Afyon'da Admin
Bu içerik 83 kez okundu.

İlk olarak Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret eden Bakan Süleyman Soylu belediye ve ilimiz projeleri hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.Görüşmede Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve Milliyetci Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak'ta hazır bulundu.

FOTO ALTI:İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu Afyonkarahisar Belediyesi şeref defterine duygu ve düşüncelerini not etti. 

"BÜYÜK MUTLULUK DUYDUK"

Görüşmenin ardından ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Mehmet Zeybek Bakan Soylu'ya içi yöresel ürünlerden oluşan bir sepet hediye takdiminde bulundu.  Ziyaret sonunda Bakan Süleyman Soylu'nun Belediye şeref defterine samimi olarak ifade ettiği duygu ve düşüncelerinden dolayı tüm vatandaşlar adına yürekten teşekkür eden Başkan Zeybek; "Kendilerini Zaferin Başkenti Afyonkarahisar'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk" dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#süleymansoylu #mehmetzeybek #veyseleroğlu #aliözkaya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı