Advert

AFSÜ albikere.com’da

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti

AFSÜ albikere.com’da
AFSÜ albikere.com’da Admin
Bu içerik 97 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan, Afyonkarahisar Valiliği ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın ana destekçisi olduğu albikere.com’a destek verdiklerini belirtti. Okumuş, “AFSÜ olarak, Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde kurulan; bir taraftan kadın emekçilerimize destek, bir taraftan da öğrenimini sürdüren maddi imkânı kısıtlı öğrencilerimize katkı sağlayan iki yönlü bu sosyal sorumluluk projesinde AFLORA markası ile yer almaktan gurur duyuyoruz.AFSÜ Teknoloji Transfer Ofisi AŞ’nin öncülüğünde ve büyük hissedar olarak katılımı ile kurulan, çok sayıda araştırmacı, akademisyen ile özel sektörden girişimcinin de ortak olduğu Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Sanayi ve Ticaret A.Ş. ürün portföyünde, katkı maddesi içermeyen, üreticiden tüketiciye tüm aşamalarda kimyasal süreçten geçmemiş soğuk sıkım sabit yağlar, saf uçucu yağlar, zamanında ve uygun şekilde toplanmış bitki çayları yer alıyor”

AFLORA OLARAK HEYECANLIYIZ

Rektör Prof. Dr. Okumuş, “AFSÜ’nün tıbbi ve aromatik bitkiler konusundaki uzman akademisyen ve teknik personelinin Ar-Ge ve Ür-Ge desteği sağladığı AFLORA, önümüzdeki süreçte, sürdürülebilir tarım ilkelerine bağlı ve doğal ortamda yetişen kaliteli bitkisel ürünlerle portföyünü daha da geliştirecektir. Bu noktada albikere.com gibi sosyal sorumluluk temelli değerli bir teşebbüsün, AFSÜ tarafından kamuoyunun beğenisine sunulan AFLORA ürünleri ile parçası olmaktan heyecanlıyız. Sayın başkanımızın şahsında bu çorbada tuzu olan herkesi canı yürekten kutluyorum” dedi.

ÖĞRENCİLERE BURS OLACAK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Prof. Dr. Okumuş’a, albikere.com e-ticaret platformuna verdiği destek dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde kurulan albikere.com’dan elde edilecek gelirin tamamı, Afyon Eğitim Vakfı aracılığıyla öğrencilere burs olarak verilecek. albikere.com e-ticaret platformumuzda mağaza açarak ürün satışına başladığınız için teşekkür ederiz” diye konuştu. Ziyaret çerçevesinde AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, ATSO hizmet binasında bulunan albikere.com ofisini inceledi. Okumuş, burada Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ve AEV Genel Sekreteri Murat Diker’den bilgi aldı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#AFSÜ #nurullahokumuş #hüsnüserteser #ATSO #gökmençiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehidimiz dualarla anıldı
Şehidimiz dualarla anıldı
Kabul mektubu geldi
Kabul mektubu geldi