Advert

Ailemle geleceğim

Cumartesi gününü ilimizde geçiren akşam saatlerinde ise Ayazini Köyü’nü ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu burada coşkuyla karşılandı. Bakan Soylu, “Turizmin yeni cazibe merkezi Ayazini'ye inşallah konaklamaya ailemle de geleceğim" dedi

Ailemle geleceğim
Ailemle geleceğim Admin
Bu içerik 79 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ayazini’ne hayran kaldı

Hafta sonu ilimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Afyonkarahisarlılar sahip çıktı. Afyonkarahisar Belediyesi önünde yüzlerce kişinin sevgi gösterileriyle karşılanan İçişleri Bakanı Soylu’ya ilimiz esnafı da sürpriz yaptı. Bakan Soylu için ilimiz merkezinde ki esnaf tarafından konfeti ve havai fişek ile karşılandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Vali Gökmen Çiçek, Şehit Ulş. Uzm. Çvş. Necati Yatkak'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ailenin acısını paylaşan Bakan Soylu, “24 saat sizlerin emrindeyiz. Rabbim bizi sizlere mahcup etmesin” dedi.

GÖRENLERİN CANI KALSIN

İl Emniyet Müdürlüğünün yeni hizmet binasını da gezen Bakan Soylu daha sonra ise Vali Gökmen Çiçek’in büyük önem verip yatırımlar yaptığı Ayazini Köyü’nü ziyaret etti. Burada çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan Bakan Soylu Ayazini’ne ailesiyle birlikte geleceğini belirtip, “Hanımla buraya kalmaya gelmezsem gözüm arkada kalır. Geleceğiz inşallah ve buradan da güzel fotoğraflar paylaşacağız ki milletin, görenlerin canı kalsın” dedi.Vali Çiçek ve bölgede yürütülen projeden övgü ile bahseden Bakan Soylu, “Hakikaten milletvekillerimiz, valimiz hep berabere büyük bir gayretle burada sizinle birlikte çok güzel bir adım atmışlar. Allah güzel, iyi işler yapan insanların yardımcısı olsun” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökmençiçek #süleymansoylu #ayaziniköyü #turizm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE