Advert

Afyonkarahisar Belediyesi çalışmalarıyla örnek oldu

Göreve geldiğinden bu yana gönül belediyeciliği ışığında, farkındalık oluşturan yönetim anlayışını ortaya koyarak sıkılmadık el, ayak basmadık mahalle bırakmayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmıyor

Afyonkarahisar Belediyesi çalışmalarıyla örnek oldu
Afyonkarahisar Belediyesi çalışmalarıyla örnek oldu Admin
Bu içerik 84 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Seçim öncesinde, gittiği her noktada ve çıktığı her platformda, "Sorunları yerinde çözeceğiz" diyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, anında çözüm üretiyor.  Afyonkarahisar'ın farklı bölgelerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her hafta Cuma namazını farklı mahallede kılarak Afyonkarahisar’lıların gönlünde taht kuruyor. Zeybek Başkan, kendisine yöneltilen talep ve önerileri dinleyerek sorunların çözümü konusunda anında talimat veriyor.

“GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ”

Bütün vatandaşların her türlü şart ve durumda yanlarında olmayı ilke edinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Bizler her daim hemşehrilerimizin emrindeyiz. İnsana yatırımı her şeyin üstünde tutuyor ve bu yatırımlara çok daha fazla itina gösteriyoruz. Bir taraftan klasik belediyecilik hizmetiyle şehrimizi imar ederken diğer taraftan insanımızı asla ihmal etmiyoruz. Gönül kazanmazsak yaptığımız yatırımların hiçbir değerli ve kıymeti olmaz. Vatandaşa dokunabilmek; sevincini, mutluluğunu, hüznünü ve kederini paylaşmak olan, ihtiyacı olduğunda yanında olabilmeyi temel alan Gönül Belediyeciliği Afyonkarahisar’da artık tam manasıyla uygulanmaktadır. İnsanımızın gönlüne dokunmak ve kalbine girmek adına yürüttüğümüz ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışının gayretiyle, vatandaşlarımızın daha güzel şehirlerde yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #gönülbelediyeciliği #afyonbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE