Gönlümüz Afyon’da

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde hayırsever Halaç ailesinin desteğiyle yapılan Ömer Zilif Halaç Hasta Bakım Rehabilitasyon Merkezi ve Konuk Evi hizmet vermeye başladı. Hayırsever İşinsanı Fazıl Halaç, “Gönlümüz Afyonkarahisar ve Emirdağ”

Gönlümüz Afyon’da
Gönlümüz Afyon’da Admin
Bu içerik 100 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye’nin değişik illerine sayısız hayır hizmetleri yapan Afyonkarahisar’ın hayırsever iş insanı Halaç Ailesi tarafından yaptırılan Ömer Zilif Halaç Hasta Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Konuk Evi’nin açılışı yapıldı. Açılışa Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Gökmen Çiçek,  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve ilimiz protokolü katıldı.

HİÇ UNUTMADIK

Uzun yıllardır İstanbul’da yaşamalarına rağmen Afyonkarahisar ile Emirdağ’dan hiç kopmadıklarını dile getiren işinsanı Fazıl Halaç, “Şimdi ise 15 yıldır işimiz gereği İstanbul’da yaşıyoruz. Ama Emirdağ ve Afyonkarahisar’ı unutmuş değilim. Hani bülbülü altın kafese koymuşlar ille vatan demiş. Bizimkisi de ona benzer bir şey. Gönlümüz Afyonkarahisar ve Emirdağ. Burada yatacak hastalar inşallah şifa bulacaklar. Rehabilitasyon ve Palyatif hastalarımıza biraz yardımcı olabildiysek Halaç Ailesi olarak onun mutluluğunu yaşıyoruz. Tesisimizin Afyonkarahisar’a ve ilçelerimize tüm hastalarımıza şifa bulmasını ve hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökmençiçek #mehmetzeybek #afsü #veyseleeroğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı