Advert
Advert

Hayırseverlere plaket

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Ünitesinin yenilenmesine katkı sağlayan hayırseverlere plaket verildi

Hayırseverlere plaket
Hayırseverlere plaket Admin
Bu içerik 72 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AFSÜ Hastanesi (Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi) Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Ünitesinin yenilenmesine katkılarından ötürü hayırsever Vurgun ailesine plaket ve teşekkür belgesi verdi.

ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM 

AFSÜ ve Hastane yöneticilerinin hazır bulunduğu bir merasimle iş insanı Tahir Vurgun ve eşi Fatma Vurgun’a plaket ve teşekkür belgesini takdim eden Rektör Prof. Dr. Okumuş, Afyonkarahisarlı hayırseverlerin sağlık hizmet kalitesini yükseltme konusundaki çalışmalara desteklerinden övgüyle söz etti.AFSÜ Hastanesinin hizmet performansını ideal koşullara taşımak amacıyla kesintisiz bir gayret sergilediklerinin altını çizen Prof. Dr. Okumuş şöyle konuştu: “Devletimizin sağlık politikaları doğrultusunda yatırımlarımız hız kesmiyor. Diğer yandan duyarlı bağışçılarımız da bizi daha iyi bir hizmet altyapısı geliştirme konusunda yalnız bırakmıyorlar. Devletin ve milletin gücü birleştiğinde de vatandaşlarımız için çok daha güzel hizmetler vermeye devam edebiliyoruz. Hayırsever Vurgun ailesine bu konudaki örnek ve öncü tavırlarından ötürü şükranlarımı sunuyorum.”

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#AFSÜ #nurullakokumuş #tahirvurgun #fatmavurgun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı