Kahramana selam olsun

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kuzey Irak'ın Hakurk Bölgesinde terör saldırısı esnasında silah arkadaşlarının zarar görmemesi için kendi canını ortaya koyan kahraman hemşerimiz Gazi Yusuf Yayla’nın ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Kahramana selam olsun
Kahramana selam olsun Admin
Bu içerik 109 kez okundu.

Hastanede tedavi altında olan Uzman Çavuş Yusuf Yayla ile görüntülü olarak telefonla görüşten Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Vatanımız bölünmez bütünlüğü için canını ortaya koyan yiğit bir evlat yetiştirdikleri için sizlere minnettarız. Rabbim sizlerden ve Yusuf kardeşimizden razı olsun” dedi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Gazi Babası İlyas Yayla ve ailesiyle yakından ilgilenen Başkan Zeybek, belediye olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını ortaya koyan şehit ve gazilerimizin gözbebeğimiz olduğunu ifade eden Başkan Zeybek, “Gazilerimiz geçmişten bugüne, gösterdikleri kahramanlık ve cesaretle destanlar yazarak bu milletin hafızalarında yer almaktadır. Kahraman Yusuf’umuz da yere düşen bombayı iki ayağının arasında sıkıştırıp patlatarak sağ bacağını feda etti. Silah arkadaşlarının zarar görmemesini sağlayarak tam bir kahramanlık örneği göstermiştir. Bu vesileyle gerek sınırlarımız da, gerekse sınır ötesinde kahramanca ve fedakarca mücadele eden tüm evlatlarımıza minnettarız. Allah yardımcıları olsun” dedi. Gazi Babası İlyas Yayla ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #yusufyayla #ilyasyayla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çimen mazbatasını aldı
Çimen mazbatasını aldı
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek