Büyük yatırımlar yapacağız

Sinanpaşa ilçesine bağlı Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Sinanpaşa Ovasının şimdiye kadarki en büyük yatırımlarına imza atmaya hazırlanıyor. Yıl içerisinde 10 milyon TL’lik yatırım yapacak olan Başkan Nergiz, Küçükhüyük Kasabası’nında vizyonunu değiştirecek

Büyük yatırımlar yapacağız
Büyük yatırımlar yapacağız Admin
Bu içerik 94 kez okundu.

Sosyal medya aracılığı ile yatırımların müjdesini veren Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye de kasaba halkı adına teşekkür etti.  “Kasabaya yatırım yapamaz” diyenlere de cevap veren Başkan Nergiz, 2021 yılı içerisinde yaklaşık 10 milyon TL’lik yatırım yapacaklarını söyledi.

“Asıl şimdi başlıyoruz”

Yıl içerisinde hayata geçecek yatarımlar hakkında bilgiler veren Başkan Nergiz, “Belediye başkanı seçildiğimiz günden bu yana 2021 yılı içerisinde yapacağımız yatırımların fizibilite çalışmasını yaptık ve emeklerimizin karşılığının almanın sevinci içerisindeyiz. Bu yıl içerisinde Sinanpaşa ovamızın en büyük enerji gücünü yani 750.00kw’lık Güneş Enerji Sistemini (GES), yine Sinanpaşa ovamızın en büyük kapalı alanı olacak şekilde 5000 metrekarelik kapalı pazar yerini ve kültür merkezi ile birlikte toplamda yaklaşık 10 milyon (10 trilyon) TL’lik yatırımları gerçekleştireceğiz. Küçükhüyük Kasabasında şimdiye kadar yapılmamış yatırımlara imza atmanın sevinci içerisindeyim. Bu hizmetlerin kasabamıza kazandırılmasında başta Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’ye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza, TEİAŞ Genel Müdürümüze, OEDAŞ Bölge Müdürümüze, OEDAŞ İl Müdürümüze, İl Tarım Müdürümüze, Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığımıza ve gizli kahramanlarım danışman kardeşlerime teşekkür ediyorum. 2 yıldır bazı kesimler tarafından hizmet yapamaz diye eleştirenlere inat yanımda inançlarını yitirmeden desteklerini esirgemeyen tüm Meclis üyelerime ve belediye personelime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Asıl şimdi başlıyoruz” diye konuştu.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#TEİAŞ #OEDAŞ #necipnergiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Darbecilerin karşısındayız
Darbecilerin karşısındayız
Arama çalışmaları sonuç verdi
Arama çalışmaları sonuç verdi