Advert
Advert

İscehisar’a hayırlı olsun

İller Bankası işbirliği ile İscehisar İlçesinin kanalizasyon hatlarının yenileneceği Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri ihalesi yapıldı

İscehisar’a hayırlı olsun
İscehisar’a hayırlı olsun Admin
Bu içerik 114 kez okundu.

İhale sonrası açıklama yapan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İlçemizin alt yapı sorununu çözmek adına başlattığımız çalışmalar kapsamında kanalizasyon hatlarını yenileyeceğimiz projemizin ihalesi yapıldı. İller Bankası işbirliğinde %50’si hibe Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri ile ilçemizin mevcut kanalizasyon alt yapısını yenileyerek alt yapı sorununu tamamen ortadan kaldıracağız. İscehisar Kanalizasyon Yapım İşi İhalesine 101 firma katıldı” dedi.

SU SORUNU ÇÖZÜLECEK 

Proje hakkında bilgi veren Başkan Şahin, “Projede 19 bin 180 metre kanalizasyon hattı, 505 adet muayene bacası, 2 bin 100 metre parsel bağlantı hattı, 350 adet parsel bacası ve kanalizasyon inşaatı yapım işi yer alıyor. Projelerin uygulama süresi sözleşme tarihinden itibaren 450 gün. İlçemizin içme suyu hatlarını yenileyerek halkımıza daha sağlıklı su sağlamak adına çalışmalarımız da devam ediyor kısa içerisinde de içme suyu ihalesine çıkarak içme suyu hatlarımızı yenileyeceğiz. Yapılacak olan çalışmalarla İscehisar’ımızın 50 yıllık alt yapı sorununu çözmüş olacağız. İscehisar’ımız için, geleceğimiz için çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Projelerin hayata geçirilecek olmasında personelimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı uğurlu olsun”

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#ahmetşahin #iscehisarbelediyesi #altyapıçalışmaları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı