Advert
Advert

BAYRAĞIMIZ İÇİN ÖLÜRÜZ, YA SİZ?

Afyonkarahisar’da geri dönüşüm kutusuna atılan Ay yıldızlı Türk Bayrağımız tepkilere neden oldu

BAYRAĞIMIZ İÇİN ÖLÜRÜZ, YA SİZ?
BAYRAĞIMIZ İÇİN ÖLÜRÜZ, YA SİZ? Admin
Bu içerik 193 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar’ın Karaman Mahallesi Atatürk İlkokulu önünde bulunan Geri Dönüşüm Kutusu içerisine atılan Ay Yıldızlı Bayrağımız tepkilere neden oldu. Öz Taşıma İş Sendikası ve Hak-İş Konfederasyonunun bayraklarının da geri dönüşüm kutusu içerisinde fazlaca bulunması dikkatleri sendikanın üzerine çekti.

DURUMA TEPKİ GÖSTERDİLER

Duruma tepki gösteren çevreden geçen vatandaşlar, “Her ne amaçla olursa olsun ay yıldızlı bayrağımızın geri dönüşüm kutusuna atılması başta şehit ve gazilerimize yapılmış bir saygısızlıktır. Şehitlerimiz bayrağımız için canlarını hiç çekinmeden feda ediyorlar” diyerek tepki gösterdiler.

SENDİKA VE KONFEDERASYON NE DİYECEK?

Öz Taşıma İş Sendikası ve Hak-İş Konfederasyonunun bayraklarının ve ay yıldızlı bayrağımızın geri dönüşüm kutusunun içerisinde bulunmasının ardından HAK-İŞ Sendikası Afyonkarahisar İl Başkanının konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

VATANI VE BAYRAĞI İÇİN CANINI ORTAYA KOYDU

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Kuzey Irak'ın Hakurk bölgesinde sürdürülen Pençe Yıldırım Harekatı kapsamında 10. Komando Tugay Komutanlığı'nda görevli Piyade Uzman Çavuş Yusuf Yayla, “Devletimize, milletimize, bayrağımıza değil bacağımız canımız feda” demesi yürekleri dağlarken, birileri ay yıldızlı şanlı bayrağımızı geri dönüşüm kutusuna atmaktan çekinmediler. >>ODAK HABER MERKEZİ

#bayrak #odakgazetesi #gaziveşehitler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı