Milli takıma seçildiler

Güreş U13 Milli Takım Seçmeleri ve Türkiye Şampiyonası müsabakalarında Taşoluk Belediye Spor Kulübünden 7 sporcu Milli Takıma seçildi

Milli takıma seçildiler
Milli takıma seçildiler Admin
Bu içerik 99 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan U13 Milli Takım Seçmeleri ve Türkiye Şampiyonası Antalya’da yapıldı. Müsabakalara katılan Taşoluk Belediye Spor Kulübü büyük bir başarı göstererek Milli takıma girmeyi başardı. Yapılan müsabakalarda Fatma Yılmaz, tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonası olurken Duygu Gedik ve Melisa Sarıçiçek ikinci, Sudenaz Sakin ve Nimet Nur Kolcu üçüncü, Nisa Tuana Kale dördüncü ve Zehra Konca beşinci oldu. Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış, tüm müsabakaları takip ederek sporcuların yanında oldu.

KAMPA KATILACAKLAR

Aldığı derecelerden memnuniyetini dile getiren Güreş Antrenörü Yakup Yağcı, “Katıldığımız müsabakalarda birincilik için mücadele ettik. Milli takım seçmelerinden 7 madalya ile döndük. Sporcularımla gurur duyuyorum. Rabbimize hamd olsun sezonu bol madalya ile kapattık.  Uluslararası müsabakalarda tüm sporcularıma başarılar diliyorum” dedi.Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Türkiye Güreş Federasyonu tarafından yeri ve zamanı belirlenecek olan Milli takım kampına katılacak.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#güreşU13millitakımseçmeleri #taşolukbelediyesi #türkiyegüreşfederasyonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI