Advert
Advert

ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEKLER

HAK-İŞ Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Gürbüz, ODAK’ın gündeme getirdiği “Bayrak için ölürüz, ya siz” başlıklı haberimizin ardından açıklama yaptı

ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEKLER
ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEKLER Admin
Bu içerik 62 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

HAK-İŞ Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Gürbüz, “Gerekli araştırmalar ve incelemelerin bir an önce yapılıp, alçakça ve haince yapılan bu saldırı karşısında planlayan ve bu olaya karışan kişi yada kişilerle ilgili adalet önünde cezalarının verilmesini istiyor bu konu hakkında suç duyurusunda bulunuyoruz” dedi.

Öz Taşıma İş Sendikası, Hak-İş Konfederasyonu ve Türk Bayrakların geri dönüşüm kutusu içerisine atılmasını  “Bayrak için ölürüz, ya siz” başlığı ile gündeme getiren ODAK’ın haberinin ardından HAK-İŞ Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Gürbüz, bir açıklama yaptı. Gürbüz, “Tarihinde Şanlı Türk Bayrağımız ile Hak-İş Konfederasyonumuz ve Öz-Taşıma-İş Sendikamıza ait bayrakların geri dönüşüm kutusuna atılmasıyla ilgili haberin biz Hak-İş Konfederasyonumuz ve Öz- Taşıma-İş Sendikamızın böyle bir olayla adı geçmesi bizleri üzmüştür” dedi. 

BAYRAĞIMIZ GÖKLERDEN İNMEYECEK

Bahse konu olan bayrakların geri dönüşüm kutusuna atılmasıyla ilgili olarak Konfederasyonumuz ve sendikamızın böyle haince ve alçakça kumpas senaryosuna göz yummayacağının bilinmesini isteriz” diyen Gürbüz, “HAK-İŞ olarak, Aziz Şehitlerimiz ve Gazilerimiz Şanlı Türk Bayrağı'nı Çanakkale Savaşı, Kurtuluş Savaşı ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde nasıl yere düşürmediyse ve Biz Türk Milleti olarak nasıl böyle haince olaylara karşı koyduysak hâlâ ilk günkü gibi Şanlı Türk Bayrağımıza şerefle, sevgiyle, gururla göklerden indirilemeyeceğinin bilinmesini isteriz” diye konuştu. 

HAİNLERİN KARŞISINDA DURACAĞIZ

Gürbüz, “Hak-İş Konfederasyonu ve Öz- Taşıma-İş Sendikası olarak üyelerin askere giden veya ailesinden askere giden, evlenen tüm gençlere Şanlı Türk Bayrağı ve Kur'an-ı Kerim'i emanet ederek gelecek nesillere bayrak sevgisini aşılamak ve ne kadar değerli olduğunu gösterme çabasındayken bize engel olmak isteyen hainlerin karşısında her zaman dimdik durduğumuzu ve duracağımızı bilmenizi isteriz” dedi. Pandemi günlerinde sendikalarda toplantı, kutlama, seçim ve genel kurullar gibi programların yapılamadığı için bayrak dağıtımı gerçekleşmediğini belirten Gürbüz, “Bu nedenle yaklaşık iki yıldır bayrak dağıtımı yapılmamıştır. Böyle bir kumpas senaryosu girişiminin ve böyle bir olayın bizleri üzdüğünü belirtiyor, yapanları lanetliyoruz. Her kim olursa olsun böyle bir harekete girişimde bulunanların, bu suçu işleyen kişi veya kişilerin adalet önünde hesap vermesini istiyoruz” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#pandemi #hakişkanfederasyonu #bayrak #ibrahimgürbüz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı