Afyon’un potansiyeli yüksek

Ekonominin nabzını tutan, Türkiye’nin tek günlük ekonomi gazetesi olan Dünya Gazetesi heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ile bir araya geldi

Afyon’un potansiyeli yüksek
Afyon’un potansiyeli yüksek Admin
Bu içerik 82 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dünya Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Nasıl Bir Ekonomi Medya Haber Basın A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ, Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar, Yazıişleri Müdürü Handan Sema Ceylan, Bilecik-Kütahya-Afyonkarahisar Temsilcisi Hatice Aydoğan Özsökmen, Afyonkarahisar Muhabiri İbrahim Küçükkurt’un katıldığı ziyarette ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir, Hacı Sait Evrenkaya, Hayrettin Güzbey, Yücel Albay, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ile Genel Sekreter Ali Şenol yer aldı.

ÖNEMLİ BİR GAZETECİLİK ÖRNEĞİ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Dünya Gazetesi’nin ekonomideki gelişmeleri hızlı bir şekilde okurlarına aktardığını, önemli bir gazetecilik örneği ortaya koyduğunu belirtti. ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de Dünya Gazetesi’ni takip ettiğini, gazetenin başarılanının devamını dilediğini kaydetti. Dünya Gazetesi imtiyaz sahibi Hakan Güldağ ise Kovid-19 salgının olumsuz etkilerine rağmen Afyonkarahisar’ın büyük bir potansiyel taşıdığını gördüklerini kaydederek “Afyonkarahisar, gastronomisi ile, sahip olduğu diğer sektörleri ile kanatlanmaya hazır bir il hâline gelmiş. Kısa bir zamanda Afyonkarahisar’ın şimdiki durumundan çok daha ileriye gideceğini düşünüyorum. Dünyada Yeşil Mutabakat önemli bir kavram hâline geldi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Yeşil Bina Sertifikası ve bu alandaki dünya birinciliğiyle Yeşil Mutabakat için büyük bir adım atmış” dedi. Ziyaret, ekonomi hakkında görüş alışverişinin ardından sona erdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#HüsnüSerteser #mehmetsıtkımerdivenci #COVİD19 #ATSO #dünyagazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI