Dilek güven tazeledi

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Hakan Dilek oyların tamamını alarak güven tazeledi

Dilek güven tazeledi
Dilek güven tazeledi Admin
Bu içerik 73 kez okundu.

Afyonkarahisar’ da yapılan tüm bölgenin en büyük ve en Modern Sanayi Sitesi olmaya adayı olma yolunda dev adımlarla ilerleyen Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinde başkanlık heyecanı yaşandı. Gerçekleştirilen genel kurulda mevcut başkan Hakan Dilek oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi. Kooperatif üyelerine teşekkür eden Dilek, üyelere ayrıca şu ana kadar yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi. 

100 MİLYON TL DEĞERİNDE

Dilek; “Modern Sanayi sitemizi birçok Kamu kurum ve kuruluşların üst düzey yöneticileri ziyaret etti. Hepsine ziyaretlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Esnafımız için yani sizler için 100 milyon TL değerinde yatırım yaptık.  Afyonkarahisar’a yaptığımız sanayi sitesi tüm bölgenin en büyük ve en Modern Sanayi Sitesi olmaya aday.  Afyonkarahisar olarak sanayide olmamız Türkiye ekonomisi için büyük önem arz etmektedir buda siz değerli üyelerimizin sayesinde olacaktır. Birlikte çalışarak hem şehrimiz ekonomisine hem de ülke ekonomisine çok büyük katkı sunacağımızdan hiç şüphem yoktur. Sizlerle birlikte yatırımcıları Afyonkarahisar’a çekerek şehrimizi ekonomide öncü şehirlerarasına katacağız.”

SİTEYE KOLEJ YAPILACAK

Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi içerisine savunma sanayi, lokomotif, yenilebilir enerji konusunda bir kolej yapılacağını da belirten Dilek; “Sanayi Sitemizin içerisine savunma ve havacılık sanayini hep ön planda tutacağımız bir kolej yapmayı planlıyoruz. Kooperatifimiz öncülüğünde Savunma Sanayi adımlarımızı atmak istiyoruz. Diğer yandan Türkiye’de son dönemde savunma alanında zaten olağanüstü gelişmeler yaşanıyor. Afyonkarahisar sanayisi, makine ve aksamları, otomotiv yedek parça, değirmen makineleri, tarım makineleri, araç üstü vinç ekipmanları, gıda makineleri, asansör imalatı gibi sanayi kollarında kendini dünyaya ispatlamada büyük adımlar attı. Bu atılan adımlarda Modern Sanayi sitemizin siz değerli üyeleri büyük rol oynadı” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#hakandilek #modernküçüksnayi #afyonkarahisar #savunmasanayi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çimen mazbatasını aldı
Çimen mazbatasını aldı
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek