KASIT MI VAR BİLGİSİZLİK Mİ?

Bir internet haber sitesinde yer alan köşe yazısındaki hususlar, ‘köşe yazarının ya bu konuda bilgi eksikliği var, ya da kasıtlı olarak Belediye’yi yıpratmak amaçlı yazılıyor’ yorumlarını yaptırttı

KASIT MI VAR  BİLGİSİZLİK Mİ?
KASIT MI VAR  BİLGİSİZLİK Mİ? Admin
Bu içerik 427 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

HALK, ZEYBEK’İ TAKDİR EDİYOR

Bir internet sitesinde köşe yazarlığı yapmakta olan Kemal Baykara’nın köşesinde Afyon Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i sürekli olarak haksız bir şekilde eleştirmesi tepki ile karşılanırken, son yazılarında yer alan ‘Enişte, Kayın, Yeğen vs’ başlıklı yazısının da bilgi eksikliğinden mi, yoksa kasıtlı olarak mı o şekilde kaleme alındığı sorgulanıyor. Baykara’nın İP’liler ile yakınlığına dikkat çeken çevreler, bu yazıların Belediye’yi ve Başkan Zeybek’i yıpratma amaçlı olduğunu belirterek, “Güneş balçıkla sıvanmaz, kim ne derse desin, halkımız Başkan Zeybek’in çalışmalarını görüyor ve takdir ediyor” dediler.

‘EKİBİNİ OLUŞTURMAK, BAŞKANIN EN TABİİ HAKKI’

Kemal Baykara’nın yazılarında bahsettiği Süleyman Karakuş’un Belediye Meclisinin seçilmiş üyesi olduğuna dikkat çeken ilgililer, “Süleyman Bey,  Başkan Zeybek ile birlikte seçilmiş olan bir Meclis Üyemizdir. Belediye Başkanı elbette kimi Başkan yardımcısı yapacağına kendisi karar verecektir ve en yakın çalışma grubunu oluşturma hakkı vardır. Başkan Zeybek’te elbette Belediyenin başarısı için gecesini gündüzüne katacak, kendisiyle birlikte koşup koşturacak ekibini oluşturmuştur. Bunun neresi yanlıştır?’ dediler.

‘KERVAN DURMADAN YOLUNA DEVAM EDİYOR’

Baykara’nın köşe yazısında yazdıklarına Belediye ve Başkan tarafından cevap verilmemesine de içerlediğinin görüldüğünü belirten ilgililer, “Başkanın böyle yalan yanlış şeylere cevap vermemesi de onları kâle almadığı içindir. Önemli olan hizmetlerin yapılmasıdır. Sonuçta kervan durmadan yoluna devam ediyor” dediler.

‘KUYRUKLU YALAN BÖYLE OLSA GEREK’

Kemal Baykara’nın son yazılarından birisinde ‘Bu hafta da gelin hanıma verilen Başkan Yardımcılığı kadrosunu yazalım. Zeybek Başkan’ın kaynının gelini sözleşmeli olarak alınıp kadroya geçiriliyor’ şeklindeki ifadelerini,‘kuyruklu yalan böyle olsa gerek’ sözleriyle ifade eden ilgililer, ‘Burada kastedilen Benol Kaplan’dır. Benol hanım Belediye Başkanı Mehmet Zeybek zamanında Belediye’ye işe alınmadı ki! Burhanettin Çoban zamanında Belediye’de işe başlayan ve 6 yıldan bu yana İmar Müdürlüğünde çalışan, başarılı bir kişidir. Konusuyla ilgili Başkan Yardımcılığını yapabilecek kabiliyettedir ve geçen süreçte de o göreve getirilmesinin ne denli doğru olduğu da görülmüştür’ dediler. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#kemalbaykara #mehmetzeybek #burhanettinçoban #benolkaplan #süleymankarakuş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Afyon halkı tedirgin
Afyon halkı tedirgin