Ücretsiz tercih danışmanlığı

İlimizde eğitim veren RahmiyeSare Palalı Teknik Koleji 8.sınıfı bitirip liseye başlayacak olan öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı yapıyor

Ücretsiz tercih danışmanlığı
Ücretsiz tercih danışmanlığı Admin
Bu içerik 75 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Danışmanlık hizmetlerini değerlendiren RahmiyeSare Palalı Teknik Koleji Eğitim Koordinatörü Ömer Mürsel Bilik; “Her yıl olduğu gibi bu yılda uzman rehberlik servisimiz ile öğrencilerin lise tercihlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yılda 5-16 Temmuz tarihleri arasında Yeşilyolda bulunan ofisimizde ücretsiz olarak her öğrenciye tercih danışmanlığı yapmaktayız. Geçmiş yıllarda da tecrübelerimiz ile öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde planlamıştık. Bu yıl gerek pandemi gerek ise sınavın içeriği bakımında puanlarda geçen yıla göre farklılıklar oluştuğunu gördük. Bu nedenle öğrencilerin yanlış tercih yapmamaları ve hayal kırıklığına uğramamaları için mutlaka uzmanlardan destek almalıdır. Tüm öğrencilerimizi mutlaka bize de tercihlerini yapmadan bize danışarak işlemlerini yapmalarını önemle tavsiye ediyoruz” dedi.

KOLEJ KAYITLARI BAŞLADI

30 Haziran 2021 tarihinde açıklanan 2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgilerine göre 30 Haziran itibaren RahmiyeSare Palalı teknik Kolejinin kayıtlarının başladığını vurgulayan Bilik; “30 Haziran-16 Temmuz tarihleri arasında özel ortaöğretim kurumları kayıt işlemleri yapılmaktadır. Bu kapsamda RahmiyeSare Palalı teknik Koleji olarak kayıtlarımızı başlatmış bulunmaktayız. Kolejimiz bilindiği gibi öğrencilerine tamamen ücretsiz kolej eğitimi vermektedir. Her yıl daha da başarılı olan okulumuz bu yılda verdiği mezunlar ile başarısını kanıtlarken aramıza katılacak yeni 9.sınıf öğrenciler için de en iyi planlamayı yapmaktayız.”

>>ODAK HABER MERKEZİ

#ömermürselbirlik #sınav #pandemi #eğitim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI