BAŞKAN KUŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri, pandemi döneminde kendilerine destekte bulunan Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’a teşekkür ziyaretinde bulundular

BAŞKAN KUŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BAŞKAN KUŞ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Admin
Bu içerik 107 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’un önderliğinde belde de hizmet veren berber esnafına bin TL nakdi yardım yapıldı. Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Yardımcısı Suat Uygur ve berber esnafı, Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

BİRLİKTE AŞACAĞIZ

COVİD-19 salgınından bu tarafa esnafın zor günler geçirdiğini hatırlatan Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, “Muhtarlar Derneği Başkanımız ve aynı zamanda Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Yardımcısı Suat Uygur kardeşimiz bizlere esnafımızın durumundan bahsetti. İmkanlar dahilinde destek olacağımızın sözünü verdik. Beldemizde faaliyet gösteren esnafımıza bir nebzede olsa nefes olması acısından bin TL ödeme yaptık. Bu zor günleri de el birliği ile birlikte atlatacağız inşallah” dedi.

BAŞKANIMIZ KAYITSIZ KALMADI 

Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Yardımcısı Suat Uygur ise Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’a esnaf adına teşekkür etti. Suat Uygur; “Başkanımıza berber ve kuaförlerimizin sıkıntılarından bahsettik. Sağ olsun bu talebimize kayıtsız kalmayarak berber ve kuaför esnafımıza bin TL destek vereceğini ifade etti. Başkanımıza esnafımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#suatuygur #erkmenbelediyesi #covid19 #memduhkuş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI