MUHTARLIK HİZMET BİNASI AÇILDI

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Cuma ziyaretlerini sürdürüyor. Her hafta farklı bir mahallede vatandaşlar ile buluşan Başkan Zeybek, bu kez de Ali İhsanpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi

MUHTARLIK HİZMET BİNASI AÇILDI
MUHTARLIK HİZMET BİNASI AÇILDI  Admin
Bu içerik 85 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e ziyaretlerinde AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Öner ve Süleyman Karakuş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur eşlik etti. Başkan Zeybek ve Milletvekili Yurdunuseven, Cuma namazını Aliihsanpaşa Camii’nde eda ettikten sonra mahalle sakinleri ile buluştu. Başkan Zeybek, vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyerek, istişarelerde bulundu. Başkan Zeybek, mahalledeki temaslarının ardından Vali Gökmen Çiçek,  ve çok sayıda vatandaşla birlikte muhtarlık hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.

“HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

 Uyum ve iş birliğini yansıtan açılış töreninde konuşan Başkan Zeybek, muhtarların taleplerini yerine getirmek için her zaman hazır olduklarını belirterek; “Göreve geldiğimiz andan itibaren muhtarlarımıza müstakil bir muhtarlık binası yapmayı hedefliyorduk. Söz verdiğimiz gibi Aliihsan Paşa Mahalle Muhtarlığı Binası yapımı tamamlandı ve halkımızın hizmetine sunuyoruz. Mahalle muhtarlığı binamızın güzel işlere imza atmasını, burada görev yapan arkadaşlarımızın da faydalı hizmetler yapmasını temenni ediyorum, hayırlı olsun” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZIN TEMSİLCİLERİ

 Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in taleplere karşılık vermek için her zaman halk ile iç içe olduğunu söyledi. Yurdunuseven şöyle konuştu; “Her hafta olduğu gibi Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile birlikte mahallelerimize yaptığımız ziyaretlere devam ediyoruz. Başkanımız ile birlikte sorunları yerinde tespit ederek hemşerilerimizle buluşuyoruz. Mahalle muhtarlığı binamız hizmete hazır hale getirildi. Aliihsanpaşa Mahalle Muhtarlığı binası tüm talebe cevap verecek, Türkiye’ye örnek olacak bir bina oldu. Muhtarlarımız bizim Cumhurbaşkanı’mızın temsilcileridir. Başkanımız Mehmet Zeybek başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Zeybek’in verimli ziyaretler yaparak yatırımlarını hız kesmeden sürdürdüğünü aktaran Vali Gökmen Çiçek, kurumlar arasındaki uyumun yatırımlara yansıdığını belirtti. Vali Çiçek, “Belediye Başkanımız ve muhtarımızın talebi doğrultusunda; güzel bir konumda, bahçesi olan, talebi karşılayan muhtarlığımıza ve vatandaşlarımıza yakışır bir yer yaptığı için Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Cuma namazı sonrası yaptığımız ziyaretler çok verimli geçiyor. Yine güzel bir açılışta birlikteyiz. Belediye olarak hiçbir mahalleyi ihmal etmemeye çalışıyorlar, gönüllere dokunuyorlar. Özellikle yapılan bu binanın bahçeli olması beni çok mutlu etti. ‘Çalışkan Belediyenin Çalışkan Başkanına’ sonsuz teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökmençiçek #mehmetzeybek #suatuygur #muhtarlarderneği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI