TED’in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum

TED Afyon Koleji 2020-2021 eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle birlikte 12. Sınıf öğrencileri için düzenlenen mezuniyet töreninde konuşan TED Afyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı, Okul Müdürü Muhittin Özaşkın’ın yılların verdiği tecrübesi ile duygusal bir konuşma yaptığını söyledi

TED’in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum
TED’in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum Admin
Bu içerik 84 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

TED Afyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı, “Mezuniyetler hayatın akışı içerisinde önemli noktalardır. Ben açıkçası bu ambiyansın bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Gerek öğrencilerimiz, gerek velilerimiz, gerekse öğretmenlerimiz ile çok zor bir dönemde elden gelenin en iyisini yapmaya çalışıldığı bir dönemde mezun oluyorlar. Bizim aynı zaman gençlerimiz Z kuşağı oluyor ve hiç kimsenin deneyimlemediği bir yılı onların şansına geldi. Belki onların talihsizliği ama bir yandan bakarsınız olumsuz yerler insanlarda güçlendirici tesirlerde bırakabilir. Belki de bu dönemin yarattığı belirsizlikler gelecekte gençlerimizin daha da güçlü kimlikler oluşturmasında faydası olacak” dedi.

ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM

Zorluklarla baş etmenin iyi bir deneyim olduğunu söyleyen Arabacı, “Olmasa belki daha iyi ama böyle bir deneyim. Bu yılın ne getireceğini önümüzdeki yıllarda göreceğiz. Şuanda deplesif bir dönem aslında çok iyi şeyler getirmesini beklemeyiz ama bazı kişilerde gerçekten faydası bile olabilir. Fakat böyle bir dönemi gerçekten online eğitimde çok sıkı tutarak gerek öğrencilerimiz, gerekse öğretmenlerimiz gördüğümüz kadarıyla hiçte fena geçirmediler. Onları bu anlamda tebrik ediyorum. Tabiki bu ortamın bir parçası olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#TED #mustafaesinarabacı #muhittinözaşkın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI