Advert
Advert

Sandıklı’yı incelediler

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya ve beraberindeki heyet Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün konuğu olarak ilçede bir dizi temaslarda bulundular

Sandıklı’yı incelediler
Sandıklı’yı incelediler Admin
Bu içerik 82 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlk olarak Sandıklı Belediyesini ziyaret eden heyet, burada Başkan Mustafa Çöl tarafından karşılanarak kendilerine yapılan çalışmalar hakkında kısa bir brifing verildi. Yapılan sunumun akabinde heyet Sandıklı AK Parti İlçe teşkilatına giderek burada İlçe Başkanı Osman Işık ve yönetim kurulu ile bir toplantı gerçekleştirdiler.Daha sonra heyet Sandıklı ilçesine yapılan en büyük Cami olma özelliğini taşıyan Millet Camisinin inşaatını inceleyerek burada Sandıklı Cami Kuran Kursu, Müştemilatı Yapma ve Yaşatma Derneği üyeleri ile buluşarak kendilerinden konuyla ilgili bilgiler aldılar.

PROJELERİN DESTEKCİSİYİZ 

Buradan eski sağlık meslek lisesinin olduğu alana yapılacak olan bölgenin en büyük ve en donanımlı Kültür Merkezi inşaatını gezen heyet, Başkan Mustafa Çöl’den konuyla ilgili bilgiler alarak yapılan çalışmaları yerinde incelediler.Son olarak bölgenin en büyük Hal Merkezlerinden birisi olacak olan Sandıklı Belediyesi Üretici Hali’ni gezen Milletvekilleri Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya burada yaptığı açıklamada; Afyonkarahisar ilimizin en büyük ilçesi olan Sandıklı için yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün hayata geçireceği projelerin sürekli takipçisi ve destekçisi olduklarını, ilçeye yapılan yatırımların artacak çoğalacağının müjdesini verdiler.

>>ODAK HABER MERKEZİ

#mustafaçöl #ibrahimyurdunuseven #aliözkaya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı