Demirel ve Özcan ailelerinin mutlu günü

Afyonkarahisar'ın tanınmış iş adamı Şuayp Demirel ile Selma Demirel'in kızı Aslıhan, merhum iş adamı Mehmet Özcan ile Aliye Özcan'ın oğlu Cihat ile Akrones Termal Otel'de düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Demirel ve Özcan ailelerinin mutlu günü
Demirel ve Özcan ailelerinin mutlu günü Admin
Bu içerik 370 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İş adamı Şuayp Demirel ile Selma Demirel'in kızı Aslıhan Demirel hayatını, merhum iş adamı Mehmet Özcan ve Aliye Özcan çiftinin oğlu Cihat Özcan'la birleştirdi. Akrones Termal Otel'de düzenlenen düğün töreninde çiftin nikahını Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek kıyarken, nikah şahitleri Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar eski Valisi şu anki Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar eski Valilerinden, Vali Mülkiye Başmüfettişi İrfan Balkanlıoğlu, iş adamı Adnan Demirel ve Adem Özcan oldu. 

ÇOK MUTLU OLDUM

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, 5 çocuk tavsiyesinde bulunarak, 2021 yılında ilan edilen Aile Yılına dikkat çekti. Eroğlu, evlilik cüzdanını damat Cihat Özcan’a teslim edeceğini söyleyerek, “Evlilik Cüzdanını gelin hanıma kendisinin takdim etmesini istiyorum” dedi. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ise, genç çifti tebrik ederek mutluluklar diledi. Vali Çiçek, “Böylesine güzel bir düğün merasiminde Afyonkarahisar’da görev yapan 3 valimizi bir araya getirdi. Gerçekten çok mutlu oldum” diye konuştu.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDULAR

Düğüne Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof.  Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Afyonkarahisar eski Valisi şu anki Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar eski Valilerinden, Vali Mülkiye Başmüfettişi İrfan Balkanlıoğlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi M. Emin Güzbey, siyasiler, iş insanları ve davetliler katılarak çiftin ve ailenin mutluluğuna ortak oldular.

FOTO ALTI 2: Düğünün ilk dansını Aslıhan ve Cihat Özcan çifti yaparken, İşadamı Şuayp Demirel ile eşi Selma Demirel, evlatlarının mutlu gününde yalnız bırakmayarak danslarına eşlik etti.

FOTO ALTI :İşadamı Şuayp Demirel ile eşi Selma Demirel ile İşadamı Adnan Demirel genç çiftin ilk danslarına eşlik etti. Demirel Ailesinin mutluluğu ODAK Objektiflerine yansıdı.

FOTO ALTI : Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, düğün merasimine eşi Feyza Serteser ile birlikte katıldı.

 

FOTO ALTI : Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey, düğüne eşi Semra Güzbey ile birlikte katılarak, genç çifti en mutlu gününde yalnız bırakmadı.

FOTO ALTI : Afyonkarahisar eski Valisi şu anki Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, ATSO Meclis Başkanı M. Sıdkı Merdivenci ve Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey’in sohbeti Odak objektiflerine yansıdı.

 

FOTO ALTI : Düğün sonunda Vali Gökmen Çiçek, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar eski Valisi şu anki Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar eski Valilerinden, Vali Mülkiye Başmüfettişi İrfan Balkanlıoğlu ve İşadamı İbrahim Alimoğlu ODAK’a özel hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTO ALTI: Rüyalar gibi bir düğünle dünya evine giren gelin Aslıhan ile Afyonkarahisar Belediye Meclis Üyesi Saliha Kılıçarslan karşılıklı oynadı.

 

FOTO ALTI: Afyonkarahisar Vali Yardımcıları Dr. Mehmet Boztepe eşi Ceyla Boztepe, Nurullah Kaya eşi Sümeyra Kaya ile birlikte Demirel&Özcan çiftinin en mutlu günlerine ortak oldular.

#şuayyipdemirel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI