Advert
Advert

Gençlerimizin yanındayız

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından ilçeye sözü verilen ve yatırım programına alınan yatırımların imza töreninden sonra önemli açıklamalarda bulundu

Gençlerimizin yanındayız
Gençlerimizin yanındayız Admin
Bu içerik 99 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı İlçesine Gençlik Merkezi, Yüzme Havuzu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun ülkemiz genelinde roman vatandaşların sportif faaliyet yapmaları için başlatmış olduğu proje kapsamında 1 adedi roman vatandaşlara yapılmak üzere toplam 2 adet halısaha, Stadyuma yürüyüş yolu ve çimlendirme bakım çalışmalarının yapılması için Gençlik ve Spor Bakanlığında düzenlenen Afyonkarahisar Gençlik ve Spor Yatırımları protokol törenine katıldı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Protokol Töreni; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhur İttifakı Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek,  Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi parti ilçe başkanları ve Gençlik Kolları başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Tören sonrası bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, "İlçemize kazandırılacak olan bu güzel projeler ile hem gençlerimize hemde roman vatandaşlarımıza yeni sportif alanlar oluşturulmuş olacak. Sosyal belediyecilik anlayışımız ile gençlerimizin her zaman yanındayız. Projelerin kazandırılmasında emeği geçen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na ve Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#nihatsarı #muharremkasapoğlu #mehmetzeybek #dinarbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Kapalı Pazar yerinde çalışmalar devam ediyor
Kapalı Pazar yerinde çalışmalar devam ediyor