Advert
Advert

Şimdi sıra bizde

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilimize yapılacak olan gençlik ve spor yatırımlarının imza törenine katılan Vali Gökmen Çiçek Afyonkarahisar halkına seslendi; “Şimdi sıra bizde, spor salonlarını dolduracağız”

Şimdi sıra bizde
Şimdi sıra bizde Admin
Bu içerik 94 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Mayıs ayının ilk haftasında ilimize gerçekleştirdiği ziyarette verdiği yatırım sözlerinin imza töreni Pazartesi Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda geniş bir katılımla yapıldı. İmza törenine İlimiz Cumhur Milletvekilleri tam kadro katılırken burada bir konuşma yapan Vali Gökmen Çiçek, “Sayın Bakanım Afyonkarahisar, Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu´nu çok seviyor. Sayın Bakanım ilimize yapılan Gençlik ve Spor yatırımları için sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

SPOR SALONLARINI DOLDURACAĞIZ

İmza töreninden sonra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir süre görüşen ve yatırımlar için teşekkür eden Vali Gökmen Çiçek dün sabah saatlerinde attığı twit ile Afyonkarahisar halkına seslendi. Vali Çiçek, “Afyonkarahisar iddialı bir şehirdir. Şimdide Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katkılarıyla sporun merkez şehri oluyoruz. Hep beraber azimle çalışarak bunu başaracağız. Sayın Bakanımız tüm taleplerimizi karşıladı. Şimdi sıra bizde. Spor salonlarını dolduracağız”  >>ODAK HABER MERKEZİ

#muharremkasapoğlu #gökmençiçek #afyonkarahisar #spor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı