Verilen sözler yerine geliyor

Çay İlçesinde hayata geçirilen Gençlik Merkezi ile 2019 Yerel seçimlerinde Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı tarafından gençlere verdiği sözü tuttu

Verilen sözler yerine geliyor
Verilen sözler yerine geliyor Admin
Bu içerik 112 kez okundu.

Çay Belediye Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Atlı’nın gençlere söz verdiği Gençlik Merkezi çalışmalarında son aşamaya gelindi.Başkan Atlı yaptığı açıklamada; “800 metrekare kapalı alan üzerine kurulan ve açılması için gün sayan gençlik merkezi tamamlandığında lider odası, bilgisayar, müzik, güzel sanatlar ve çok amaçlı atölyeler, mescit, kitap kafe, spor salonu ile soyunma giyinme odaları, duş yerleri, kafeterya, toplantı salonu, has oda ve idari odaları ile geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimize sosyal, kültürel ve sportif alanlarda hizmet verecektir” dedi.

ORTAK PROJELER YAPILACAK

Ortak projeler yürütüleceğini dile getiren Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, “Geleceğimizin teminatı olan Çay’lı gençlerimize örnek olacak olan Gençlik Merkezi ile yürütülecek ortak projeler sayesinde kapalı spor salonu, yüzme havuzu ve sentetik çim sahanın yapılmasıyla ilçemize yakışır bir şekilde sporun her alanında başarılar elde ederek şaha kalkacak.Bu eserlerin Çay gençliğine hayırlı olması temennisiyle Yeşil Çay’ımıza kazandıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na,  Valimiz Sayın Gökmen Çiçek'e, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Durgut’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

#hüseyinatlı #mehmetdurgut #gökmençiçek #çaybelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Afyon halkı tedirgin
Afyon halkı tedirgin