Advert
Advert

AKÜ’ye yakıştı

Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hizmet veren şehrin en önemli noktasında yer alan Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi ilimizin köklü firmalarından olan Olgun İnşaat tarafından başta sona restore edildi

AKÜ’ye yakıştı
AKÜ’ye yakıştı Admin
Bu içerik 89 kez okundu.

İlimiz Ordu Bulvarı üzerinde yer alan Afyon Kocatepe Üniversitesi Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi baştan sona yenilendi. İlimizin önemli inşaat firmaları arasında yer alan Olgun İnşaat tarafından 2 ay gibi kısa bir sürede restorasyonu yapılan ve yeniden hizmete sunulan Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi özellikle gece saatlerinde yapılan ışıklandırması ile dikkat çekiyor.

REKTÖR KARAKAŞ PAYLAŞTI

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş ise sosyal medya hesaplarından Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nin son durumu paylaştı. Prof. Dr. Karakaş, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, CHP Milletvekili Burcu Köksal, Demokrat Parti Genel Başkanı İlimiz Milletvekili Gültekin Uysal, Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’ı etiketleyerek paylaşımda bulundu.

HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇIK

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet karakaş yaptığı paylaşımlarda, “Bahçemizin peyzajı yenilendi. Seçkin bir mekan haline gelen Merkezimiz ve çay bahçemiz, personelimizin ve halkımızın hizmetine açıktır.Anıtlar Kurulunun izniyle iç mekan restorasyonu, dış cephe restorasyonu ve bahçe peyzajı yeniden tasarlanarak tamamlandı. İç mekânda düzenlenen sergiler ve kültürel etkinliklerle Afyon'un kültür sanat hayatına dokunmaya devam ediyoruz.AKÜ'nün şehir merkezindeki tek irtibat noktası olan Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezini, yenilenmiş haliyle Afyonlu kültür ve sanatseverler ile tüm halkımızın hizmetine sunmaktan duyduğumuz mutluluğu sizlerle paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

#mehmetkarakaş #gültekinuysal #aliözkaya #veyseleroğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı