ÇEKİRGE BU KEZ SIÇRAYAMADI

Geçtiğimiz günlerde şüpheli iki kadının bina zillerine basması üzerine, bina sakinleri polis ekiplerine haber verdi. Polis ekiplerince yapılan çalışmada dosyası kabarık olan iki kadının hırsız olduğu tespit edildi

ÇEKİRGE BU KEZ SIÇRAYAMADI
ÇEKİRGE BU KEZ SIÇRAYAMADI Admin
Bu içerik 180 kez okundu.

Bir vatandaş, şüpheli iki kadının zillerine bastığını ihbar etmesi üzerine Hırsızlık Büro Amirliği’nin yapmış olduğu çalışmada, Fatih Mahallesi Şehit Necip Özdemir caddesi üzerinde eşkâle uygun iki kadın, fiziki takibe alındı. Gazi mahallesinde bir adrese gelen iki kadın, şüpheli tavırlar sergilemesi üzerine gözaltına aldı.

Şahıslardan Y.Y.’nin daha önce 40 adet hırsızlık kaydı mevcut olduğu ve S.U.’nun ise 48 adet hırsızlık kaydı mevcut olduğu tespit edildi. Olay yerinde yapılan aramada bulunan bir adet altın bilezik muhafaza altına alındı. Her iki şahsında yapılan sorguda suça unsur malzemeyi kabul etmediği kaydedildi. Bursa 3.Sulh Ceza Mahkemesince Hırsızlık suçundan aranması bulunan  Y.Y. isimli şahıs gözaltına alınırken, diğer şüpheli ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#polis #hırsız #afyonemniyet #asayiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çimen mazbatasını aldı
Çimen mazbatasını aldı
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek
Merhum Yurter, bugün toprağa verilecek