GÜVENLİK İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya başkanlığında kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde alınacak tedbirler konulu toplantıya Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’da katıldı

GÜVENLİK İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ
GÜVENLİK İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ Admin
Bu içerik 91 kez okundu.

İlgili daire amirlerinin katıldığı toplantıda, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde yapılacak olan etkinliklerde alınması gereken tedbirler konuşuldu. Ayrıca programa ilişkin bilgilendirme yapılarak düzenlenecek olan etkinliklerin detayları değerlendirildi. Toplantıda yaklaşan Kurban Bayramı’nın detayları da değerlendirildi.

TÜM TEDBİRLER DÜŞÜNÜLDÜ

İlçede vatandaşların huzurlu bir bayram yaşaması için yapılacak çalışmalarında ele alındığı toplantıda Başkan Sarı tedbirler hakkında bilgilendirme yaptı.

Tüm vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için çalışacaklarının altını çizen Belediye Başkanı Nihat Sarı; “İlçemizde mübarek Kurban Bayramı öncesinde alınacak tedbirlere ilişkin görüşülen toplantımızı da gerçekleştirdik. Belediye olarak üzerimizde düşeni yapacağız. Belediyemiz Mezbahanesi vatandaşlarımıza bayram süresince hizmet verecektir. Şimdiden tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#nihatsarı #dinarbelediyesi #selamikapankaya #15 temmuz #kurbanbayramı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI