Advert
Advert

Başımızın tacısınız

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni makamında kabul etti

Başımızın tacısınız
Başımızın tacısınız Admin
Bu içerik 109 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Olağan Genel Kurulun ardından Dernek Başkanlığına seçilen İsmail Kumartaşlı ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti.Kabulünden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür eden Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, “19 Haziran 2021 tarihinde yapmış olduğumuz derneğimizin 6. olağan genel kurulunun ardından yeni yönetimi belirledikten sonra ilk olarak Sayın Valimizi daha sonra da Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Kabullerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyoruz.  Bundan sonra Afyonkarahisar’a, şehit ailelerimize, gazilerimize elimizden geldiğince birlikte hizmet edeceğiz. Eksiğimizi, ihtiyacımız olduğu zamanda Mehmet Başkanımızla birlikte gidermeye çalışacağız” dedi.

HER DAİM YANINDAYIZ 

Şube Başkanlığına seçilen İsmail Kumartaşlı ve yeni yönetimine hayırlı olsun temennilerini ileten Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Şehit ve gazilerimiz bizim başımızın tacı. Kimisi evladını, kimisi uzvunu milletimizin bekası için vermiş insanlar.  Allah bundan sonraki dönemde ülkemizin birlik ve beraberliğini bozdurmasın. Terör belasından da en kısa sürede kurtarsın diye dua ediyoruz. Nice canlar gitti. Hala terör örgütüne ‘Bu terör örgütüdür’ diyemeyen insanların olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Rabbim başımızdaki idarecilerimizin yar ve yardımcısı olsun. Bizler şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her daim yanındayız. Bize düşen neyse yapmaya hazırız, bir ve beraberiz” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#ismailkumartaşlı #mehmetzeybek #şehitvegazilerderneği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı