KONFERANS SES GETİRDİ

15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ kapsamında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları ile şehrin dört bir tarafında çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

KONFERANS SES GETİRDİ
KONFERANS SES GETİRDİ Admin
Bu içerik 87 kez okundu.

 

1.Sınıf Emniyet Müdürü ve Sanatçı Ahmet Sula, “15 Temmuz ve Şuurlu Gençlik” Konferansı ile tüm Afyonkarahisar halkıyla buluştu. Özellikle Afyonkarahisarlı gençlerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşi, Afyonkarahisar Belediyesine bağlı Kültür Sanat Akademisi Konferans salonunda yapıldı. Söyleşiye; Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl Jandarma Komutanı Yılmaz Kırgel, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ve beraberindekiler katıldı.

VATAN SEVDASI ÇOK ÖNEMLİ

15 Temmuz ruhunu bir kez daha anımsatmak adına Afyon Belediyesi ve Genç MÜSİAD tarafından yapılan söyleşide 1.Sınıf Emniyet Müdürü ve Sanatçı Ahmet Sula, gençlere vatan sevdasının öneminden bahsetti.  Ahmet Sula açıklamasında; “15 Temmuz konusunu yılın her ayı, haftanın her günü işliyorum. Biz, insanlık âleminin ihtiyaç duyduğu bir milletiz. Biz öldüğümüz gün değil, bu günleri unuttuğumuz gün ölürüz” ifadelerini kullandı.

EN ACI TECRÜBE

15 Temmuz şehitlerini rahmet ile anarak sözlerine başlayan Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, Ahmet Sula’ya söyleşide değindiği konulardan dolayı teşekkür etti.  Nurullah Kaya; “Her birimiz Türkiye’nin farklı yerlerinde 15 Temmuz’u acı bir şekilde tecrübe ettik. Vatandaşlarımız, “Hattı Müdafaa Yoktur Sathı Müdafaa Vardır” sözünü en güzel örnekle tüm şehirlerimizin meydanlarında canı ile kanı ile bedel ödeyerek zaferi elde etti” dedi. >>>ODAK HABER MERKEZİ

#15TEMMUZ #afyonkarahisar Belediyesi #zeybekbaşkan # #ahmetsula #söyleşi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI