Advert
Advert

İhanete müsaade etmedik

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün 5. yıldönümü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı

İhanete müsaade etmedik
İhanete müsaade etmedik Admin
Bu içerik 106 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milletvekili Taytak, "Devleti ele geçirmeyi,Devletin tüm kılcal damarlarına sızmayı, zamanı geldiğinde harekete geçmeyi 40 yıldır planlayan, din kisvesi altında ABD ve CIA güdümlü bir istihbarat örgütü olan,dünyanın her yerine yayılmayı hedeflemiş,dinler arası diyalog adı altında peygamberimiz Hz. Muhammed’siz bir İslam oluşturmaya çalışmış ve bu uğurda cinayet işlemekten, iftira atmaktan, insanlara bomba yağdırmaktan, Meclisi bombalamaktan çekinmeyecek kadar gözü dönmüş hain terör örgütü FETÖ’nün ülkemize yönelik işgal girişimin üzerinden tam 5 yıl geçti. Türk milleti, bu ihanete müsaade etmedi. Meydanlarda, köprülerde Devletine ve demokrasisine sahip çıktı, kendi iradesinden başka bir irade tanımadığını tüm dünyaya ilan etti. 15 Temmuz gecesi kalkışma başladığında Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi  ‘Biz bu yaşananlara karşı siyasi iktidarın yanındayız’ açıklamasıyla Genel Merkez binamızın ışıklarını sabaha kadar açık tutarak,hem milletimize umut olmuş, hem de düşmana hodri meydan demiştir. Tankların arasından geçip giderek güvenli evlere saklanan, darbeyi televizyonlardan takip eden veya evinin önünde darbe sırasında evrak yakanların bu duruşu anlamasını beklemiyoruz" dedi.

ÜLKEMİZE GETİRİLMELİDİR

"FETÖ’ye can suyu olmak için talimat alan zillet ittifakının şehitlerimizin vebalinde boğulacağı ortadadır" diyen Taytak, "15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’ni ele geçirmeye çalışan bu yapının da FETÖ’cü hakimlerle aldıkları kararlar ortadadır.Milliyetçi Hareket Partisi’nin ele geçirilmesi veya Liderimiz Devlet Bahçeli’nin tasfiyesi neden bu kadar önemlidir sorusunun cevabı 15 Temmuz’da ortaya iyice çıkmıştır. 15 Temmuz gecesi, demokrasiye pranga vurulmak, darbe indirilmek istenmiştir.  Göz göre göre millet iradesi çok açık saldırı ve suikasta uğramıştır. Türkiye'mizin diz çökmesi, omurgasının kırılması, Milli varlığın tümden yıkılması maksadıyla şerefli Türk ordusunun içine sızmış FETÖ’cülere o gece meydanlarda ve gönüllerde kurulan cumhur ittifakının mensupları müsaade etmemiştir. Ancak, tehlike henüz geçmiş değildir. Son dönemlerde ülkemizde yaratılmak istenen atmosfer FETÖ’nün kripto damarlarının hala hayatta olduğunun göstergesidir.Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi, Pensilvanya'daki terör inleri dağıtılmadan, terörist başı gülen ve çetesi Türk adaleti önünde hesap vermeden Türk Milleti rahat bir nefes alamayacaktır. İmralı canisi başına nasıl çuval geçirilip Türkiye’ye getirilmişse, Fethullah Gülen de aynı şekilde derdest edilip ülkemize getirilmelidir.”

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#FETÖ #15TEMMUZ #mehmettaytak #ABD
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Kapalı Pazar yerinde çalışmalar devam ediyor
Kapalı Pazar yerinde çalışmalar devam ediyor