ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Yol ve Asfalt Birimi, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla asfalt serim atağında hız kazandı

ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI
ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI Admin
Bu içerik 101 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

58 mahallenin tamamına hizmet götürme faaliyetlerine ara vermeden devam eden Afyonkarahisar Belediyesi ekipleri çalışmalarındaki özverilerden Afyon halkından takdir topladı. Erenler Mahallesindeki ulaşım alanlarında asfalt çalışmalarının başlatıldığını ve Afyon’da şu ana kadar toplamda 20 bin metrekarelik alana 4 bin 440 ton asfalt serimi yapıldığını söyleyen Başkan Zeybek, asfaltsız hiçbir bölgenin kalmayacağını belirtti.

HAYIRLI OLSUN

Erenler Mahallesinde yürütülen asfalt çalışmaları hakkında konuşan Başkan Zeybek, Erenler’in zaman içerisinde daha çok güzelleşeceğini söyledi. Zeybek; “Erenler Mahallemizi şehrimize yakışır hale getiriyoruz. Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarına devam ediyor. Şehrimizin başlıca noktaları dışında, önem verdiğimiz mahallelerimizden olan Erenler Mahallemizde yapılan çalışmaların vatandaşlarımıza ve mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #erenlermahallesi #afyonbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon halkı tedirgin
Afyon halkı tedirgin
Kazalar ucuz atlatıldı
Kazalar ucuz atlatıldı