Advert
Advert

Bakan Soylu sözünü tuttu

Yarım Elma Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmak üzere 200 adet bisiklet talep etmişti. Yılmaz’ın talebine olumlu cevap veren Bakan Soylu, derneğe bisikletleri gönderdi

Bakan Soylu sözünü tuttu
Bakan Soylu sözünü tuttu Admin
Bu içerik 114 kez okundu.

Yarım Elma Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geçtiğimiz günlerde ilimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmüş ve ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmak üzere 200 adet bisiklet talep etmişti. Yılmaz’ın talebini geri çevirmeyen Bakan Soylu, olumlu cevap vererek, bisikletleri göndereceğinin sözünü vermişti. Sözünü tutan Bakan Soylu, dün ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmak üzere Yarım Elma Sosyal ve Yardımlaşma Derneğine bisikletleri gönderdi. Bisikletler bugün ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılarak, yüzleri gülecek.

BİSİKLETLER DAĞITILIYOR

Konu ile ilgili ODAK’a konuşan Yarım Elma Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Müdürü Seydi Yılmaz, “Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’ya derneğimiz ve Afyonkarahisar halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Desteği bizleri gerçekten çok mutlu etti. Çocuklarımızı sevindirmek adına çok mutlu olduk. İnşallah bugün derneğimizde düzenlenen tören ile bisikletleri çocuklarımıza dağıtacağız” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#seydiyılmaz #süleymansoylu #yarımelmaderneği #çocuksevinci
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Kapalı Pazar yerinde çalışmalar devam ediyor
Kapalı Pazar yerinde çalışmalar devam ediyor