Albikere.com’ da Kadın Gücü

Afyon yöresine has kültürel ürünlerin de pazarlandığı Türkiye’nin alışveriş sitesi A'dan Z'ye geniş ürün yelpazesiyle artık bir tık uzağınızda

Albikere.com’ da Kadın Gücü
Albikere.com’ da Kadın Gücü Admin
Bu içerik 88 kez okundu.

Afyon’un markalaşan alışveriş sitesi Albikere.com kadın üreticiler başta olmak üzere tüm üreticileri destekliyor. Birbirinden farklı kategori ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek için açıldığı günden bu güne kendini büyük oranda geliştirdi . Kadın Kültür Evlerinde üretilen el emeği ürünlerinde satışta yer aldığı site, bir çok kadının istihdam edildiği iş sahalarından biri oldu.

HEM KALİTELİ HEM UYGUN

Türkiye'nin dört bir yanından ziyaret edilen site, müşterilerine birçok alanda alışveriş imkanı sunuyor. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarıyla yüz güldüren Albikere.com alışveriş sitesi kazancı ile de ihtiyaç sahibi birçok öğrenciye burs imkanı sağlıyor. Ayrıca Albikere.com müşterilerine  bireysel veya kurumsal olarak ücretsiz mağaza açılabilme ve sınırsız ürün yükleyebilme fırsatı sunuyor. Mağaza açarak veya alışveriş yaparak destek olabileceğiniz Albikere.com düşük komisyon bedeli ile müşterilerine kolaylık sunuyor.

 >>ODAK HABER MEKEZİ

 

#kadınkültürevleri #albikere.com #afyon #yöreselürünler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI