Advert
Advert

BÜTÜN NEFESLER TUTULDU

Motor Sporları organizasyonları arasında seyir zevki en yüksek branşlardan olan Avrupa Akrobasi Şampiyonası Afyonkarahisar’da yapıldı

BÜTÜN NEFESLER TUTULDU
BÜTÜN NEFESLER TUTULDU Admin
Bu içerik 96 kez okundu.

 

Şampiyonaya damga vuran Afyonkarahisar, uluslararası diğer organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Avrupa Akrobasi Şampiyonası 17-18 Temmuz tarihlerinde Afyon Motor Sporları Merkezi’nde düzenlendi. Bu sınıfta “En İyi Pist” ödülüne sahip Afyonkarahisar’da Avrupa’nın en iyi serbest stil ve Türk motosikletçileri, bütün hünerlerini sergiledi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Afyonkarahisar Belediyesinin katkılarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında organize edilen şampiyonanın final bölümüne Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke ve çok sayıda sporsever katıldı. 17 Temmuz Cumartesi günü birinci etapların yapıldığı yarışmanın final etapları ise 18 Temmuz Pazar günü yapıldı. Başkan Zeybek ; “ Spor Turizminde Afyonkarahisar artık bir marka ve her kesimden insanların gelmek istediği bir hedef. Bu sene 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ikinci kez düzenlediğimiz organizasyonumuza katılan sporseverlerimizi ve yarışmacılarımızı gönülden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. Avrupa Akrobasi Şampiyonası'nın Türkiye finalini Macaristan'dan Balazs Herczeg kazandı. Final yarışlarının ardından bütün akrobatlar, pistte özel bir gösteri sundu.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#Mahmutnedimakülke #avrupaakrobasişampiyonası #mehmetzeybek #afyonmotorsporlarımerkezi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erenler Temizleniyor
Erenler Temizleniyor
Bitcoin Dudak Uçuklattı
Bitcoin Dudak Uçuklattı