Şampuan parası canına mal oldu

Bolvadin de önceki gece saat 00.20 de Rüstempaşa hamamındaki kavgada yaralanan hamamcı hayatını kaybetti Hamamcıyı öldürenler ise Afyon Emniyetinin dikkati sayesinde 1 saat sonra yakalandılar. Zanlılar tutuklandı

Şampuan parası canına mal oldu
Şampuan parası canına mal oldu Admin
Bu içerik 344 kez okundu.

Önceki gün gece yarısı Bolvadin’de yaşanan tartışma ölümle neticelendi. Rüstempaşa hamamına gelen Mevlüt D. yıkanmaya girerken kendisine hamam çalışanları tarafından şampuan verildi. Hamam çıkışında kendisinden kullandığı şampuan için 2,5 TL istenilen Mevlüt D. şampuanı kullanmadığını belirtir ve şampuan parasını ödemeyeceğini belirtir. 
Tartışma kısa sürede alevlenir ve hamamda çalışanlar Hilmi C., Süleyman Y. ve Sedat C. ile Mevlüt D. Kavgaya tutuşurlar. 
Mevlüt D. Telefonla aile fertlerini arar ve hamama on kadar yakını gelir ve kavganın büyümesiyle birlikte bıçaklar çekilir. 

Bıçaklı kavgada yaralanan hamam çalışanları Süleyman Y. ile Sedat Ç. Bolvadin devlet hastanesinde ayakta yapılan tedavi sonrası taburcu olurken, Hilmi C. ağır yaralı olarak acilen Afyona getirilirken durumunun ağırlaşması üzerine Çobanlar Devlet Hastanesine getirildiğinde hayatını kaybetti. 

Aynı sıralarda olayı gerçekleştirenlerin kullandıkları araçları tespit eden Afyon Emniyet Ekipleri zanlıların bir kısmını Afyon Devlet Hastanesinde yakalayarak gözaltına aldılar. 

Mevlüt D. Yakup D.  Mehmet D. Ertuğrul D. mahkemece tutuklanırken
Yavuz D. Mehmet D.  Fevzi K. Ali G. Aytekin D. Serbest bırakıldılar.

>>>ODAK HABER MERKEZİ
Bolvadin şampuan hamam kavga bıçaklandı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI