Sosyal Mesafeli Bayram Namazı

Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Müftülüğünün düzenlemiş olduğu organizasyonda bayram namazı Zafer Meydanı’nda kılındı.

Sosyal Mesafeli Bayram Namazı
Sosyal Mesafeli Bayram Namazı Admin
Bu içerik 95 kez okundu.

 

Sosyal mesafe kurallarına ve hijyene dikkat edilen bayram namazını İl Müftüsü Sinan Kazancı kıldırdı. Bayram namazına Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Kırgel ve birçok vatandaş katıldı.

“Allah Birlikteliğimizi Daim Eylesin”

 Bayramların milli birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi ve muhabbet bağlarıyla günümüze taşındığı müstesna zaman dilimlerinden biri  olduğunu söyleyen Zeybek Başkan; “Bayram, kardeşliğin, birliğin, beraberliğin tavan yaptığı günlerdir. Allah, bu birliktelik ve beraberliğimizi daim eylesin” diyerek Kurban Bayramı’nın tüm İslam âlemine hayır ve iyilikler getirmesini diledi.

“Huzur İkliminde Bayram”

Ülkemiz olarak huzurlu bir bayram sabahına daha ulaşmanın mutluluğu içinde olduklarını söyleyen Vali Çiçek ise, “Afyonkarahisar’da bir bayram sabahına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde huzur ikliminde bir bayram sabahı daha Belediye Başkanımızla, daire amirlerimizle, halkımızla birlikte iç içe kaynaşarak bayramı kutlamanın mutluluğu içindeyiz” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#gökmençiçek #mehmetzeybek #kurbanbayramı #bayramnamazı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilencilere Göz Açtırmadılar
Dilencilere Göz Açtırmadılar
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI
TERCİH MARATONU HEYECANLANDIRDI